2 Ekran Kartı

LordPoseidon

Yeni üye
19 Mar 2017
33
0
Kocaeli
Merhaba Arkadaşlar,
Ben şimdi bu indirimlerden çok iyi bir monitör sipariş ettim, benim laptopuma bağlayıp ana ekran olarak onu kullanacağım fakat size bir sorum var, ortada iki monitör olacağından dolayı benim 1050ti ekran kartım biraz zorlanabilir ancak benim işlemcimin de kendi ekran kartı var yani demek istediğim notebookun monitörü için intel ekran kartı, harici monitör için 1050ti ekran kartımı kullanabilir miyim? Ayrıca display port ile bağlayacağım .

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,380
1,441
K E R K Ü K
görüntü bağlayağın zaman ekran kartı değil pillerin zorlanır aynı anda 2 ekrana ışık vermekten dolayı..

tabiki kullanabilirsiniz hiçbir sıkıntı çıkarmaz

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
kullanabilirsiniz. ancak bir yanlışı düzelteyim; monitörün elektrik ihtiyacı bilgisayardan karşılanmayacağı için piller zorlanmaz. evet ekran kartına da yük biner ama çok hissettirmez. 2 ekran kartıyla birden tek oyunu oynayamazsınız. oyun sadece birini kullanır. bu yüzden hem güçlü olan kartı kullanıp hem de 2 monitörden oynayayım derseniz başınız ağrır. oyun oynamayacaksanız uygun olur.
LordPoseidon

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.