2.el bilgisayar alicam laptopda anlayanlar gelebilirmi

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
Pugh oynamak icin alicam sizce ideal midir ?

Islemci: i7 3.nesil 3630QM
Ekran kartı amd 7600 serisi 2 gb harici 2.intel hd 400
Hdd: 500 gb
Ram :8 gb
Fiyat 1500 Tl

Son düzenleme:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Çok yüksek bir performans bekleme. İşlemci eski nesil ve ekran kartıda pek performans verecek bir ekran kartı değil. Birinci el değil ikinci el oluyor bu arada bu. Bu ekran kartıyla en düşük ayarlarda bile rahat bir şekilde oynayamazsın muhtemelen 35-40 FPS bile alamayacaksın. En yüksek bütçe nedir ona göre bir sistem toplamayı deneyebiliriz.

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
Çok yüksek bir performans bekleme. İşlemci eski nesil ve ekran kartıda pek performans verecek bir ekran kartı değil. Birinci el değil ikinci el oluyor bu arada bu. Bu ekran kartıyla en düşük ayarlarda bile rahat bir şekilde oynayamazsın muhtemelen 35-40 FPS bile alamayacaksın. En yüksek bütçe nedir ona göre bir sistem toplamayı deneyebiliriz.

Islemci:
Intel core i5 2450m 2.50 ghz
6 gb ddr3 ram
750 gb hdd
Nvidia geforce gt 540m 2 gb

Buna ne diyosun peki aga

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Islemci:
Intel core i5 2450m 2.50 ghz
6 gb ddr3 ram
750 gb hdd
Nvidia geforce gt 540m 2 gb

Buna ne diyosun peki aga

En düşük ayarlarda en fazla 30 FPS ama oyunu oynamak istemeyeceğin kadar düşük ayarlarda.

Sen kesin olarak laptop almak zorunda mısın? Tam bütçeyi söyle birde masaüstü olsa olmaz mı onu söyle ona göre bir şeyler toplayalım.

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
En düşük ayarlarda en fazla 30 FPS ama oyunu oynamak istemeyeceğin kadar düşük ayarlarda.

Sen kesin olarak laptop almak zorunda mısın? Tam bütçeyi söyle birde masaüstü olsa olmaz mı onu söyle ona göre bir şeyler toplayalım.

Ben masaüstü oyun bilgisayarımı saatim laptop icin aga ya benimki mobil pugb yalnız ona göre soyleyebili4misin

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
:) Mobil PUBG olduğunu keşke daha önce söyleseydin. İkiside oynatır belki ara ara kasmalar olur ama pek sorun yaşamazsın. Mobil PUBG için üstteki bilgisayar daha iyi olur.(İlk attığın.)

Valla hacke dönmek icin bir hevesle baya sağlam pc aldım suan değeri 6 bin falandır hacke dönemeyince sattım gitti şimdi üniversite yurt falan olucak bi laptop lazım sence o 2 pc arasında hangisi özellik.olsrak daha iyi bu parçalardan falan anlamıyorum ben neredeyse

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Valla hacke dönmek icin bir hevesle baya sağlam pc aldım suan değeri 6 bin falandır hacke dönemeyince sattım gitti şimdi üniversite yurt falan olucak bi laptop lazım sence o 2 pc arasında hangisi özellik.olsrak daha iyi bu parçalardan falan anlamıyorum ben neredeyse

İlk attığın daha iyi ama uzun süre kullanmayı düşünüyorsan sattığın bilgisayarın parasıyla daha iyi bir bilgisayar almanı tavsiye ederim.

Blackdemon67

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,608
14
ZONGULDAK'lı
İlk attığın daha iyi ama uzun süre kullanmayı düşünüyorsan sattığın bilgisayarın parasıyla daha iyi bir bilgisayar almanı tavsiye ederim.

Peki kardesim son olarak
Intel core i5 4200m 2.50 ghz
8 gb ram
750 gb hdd
Ndivia geforce gt 740 m 2 gb
Bu bilgisayarın 2.elini kaça alıyım yarın pazarlık yapicam

Guncel

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.