2 farklı Rat İçin Duck Dns Kullanmak?

mcirci

Yeni üye
31 Ocak 2007
29
0
Evet beyler iki farklı rat için duckdns kullanılır mı? Eğer kullanılırsa nasıl yapılır?

İyi Çalışmalar. Kolay Gelsin.

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
portlar tek program tarafından kullanılaiblir diye düşünüyorum. Yani aynı port üzerinde iki rat ı aynı anda çalıştıramazsın ama ikisinide farklı zamn aralıklarında kullandıgın sürece aynı yönlendirme ve aynı port sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Belki farklı portlar kullanırsan ikisinide aynı andada kullanabilirsin. Tam emin değilim ama böyledir diye düşünüyorum. Deneyip görebilirsin en net olarak. Kolay gelsin.

mcirci

Yeni üye
31 Ocak 2007
29
0
Öncelikle cevap için çok sağol. Aslında şöyle iki farklı port açtım yani farklı portlardan kullanacağım. Konuyu daha iyi açmak gerekirse. Bir yandan Darkcomet ile pc izlerken aynı anda droidjack ile teli takip etmek istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.