2 Konu açmış üye Nasıl İstihbarat Tim Asistanı Olabiliyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lederheld

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
922
4
Adam işinde iyidir başka biryerden tanıdık ile alınmış ya da görevine gelince konularını silmiş olabilir

Backd00r

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
543
1
Tor Network
Nerden Biliyorsun Yeni Olduğunu ? Belki Üst Yönetimden Biri Nick Değişmiş Olamazmı ? Yada Başka Burası Hack forumu .

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Ben Albay baş vurusu yaptığım zaman hiç konum bile yoktu .
Konu veya mesaj sayısına göre yönetime alınmıyorsunuz.

serif0

Üye
30 Nis 2013
175
0
Konu açmak ile alakası yok, eğer yönetim ekibinden bir tanıdığı varsa ve arkadaş kendini kanıtlamışsa gerekli rütbeye terfisi gerçekleşmiştir. Şahsen bu forumda konu açmamış fakat yetenekli birsürü insan olduğuna eminim.

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Dostum eğer bir şey başarmak istiyorsan başkalarının başarısını kıskanma eğer o haksız yere o rütbeyi aldıysa sen hakkın ile al bilmeden iftira atma lütfen. Arkadaşa herhangi bir sözüm yok örnek olarak söyledim sadece. :) İyi forumlar.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Kayıt zamanı ile veya konu/mesaj sayısı ile ilgili değil. Üstlerimiz böyle karar vermiş demek ki, saygı duymak düşer bize :)

serif0

Üye
30 Nis 2013
175
0
Konu şuan gereksiz aktif, "Aktif konu ve mesajlar" bölümünde yer istila ediyor şuan bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.