2 monitör 1 kasaya nasıl bağlarım ?

ByKoschei

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
339
0
Arkadaşlar Ben Pc Almayı DÜşünüyorumda Hackerliğe Yakışacak Bi Pc Alacam Qndan 2 Tane Monitör Almak İstiyorum Misal Nİye 2 Tane Monitör Alcaksın Diyen Kişiler biriyle Misal Örnek: Dosya Vb İnmesini Beklerken Obürüyle Site Hacklerim İşte Bu YÜzden İşlerimi Daha Kolaylaştırır Pc De Yavaşlamaz Kolay Kolay ? Yorumlarınızı Bekliyorum :) :mml :secret :D

parpe

Üye
26 Eyl 2012
134
0
kardeş baglarsın pc donanım satan yerlerde soket girişi satılır bulursun kasadan cıkan monitor cıkısına o aparatı baglarsın olur ama yanılmıyorsam 2 monitorde aynı ekranı gösterir

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
2 monitör ü1 kasaya bağlarsan 2 monitördede aynısı görünür sanal masaüstü oluşturp farklı monitörler yapablirsin ama olurmu bilmiyorum dexpot gbi programlara bak ama 2 monitör olsada 1 bilgisayardan gelen işlemler olduğu için olcağını düşünmüyorum

not:yazdığın mesajda adamlar yapıyor demişsin bunu yapan kişinin örnek resim atarmısın bilgisayardan ama monitörün bağlı olduğu bilgisayarların hepsinin bir işlemci-ram-anakart-ekran kartı fln olmycak
hepsi
1işlemci-ram-ekran kartı-anakarttan işlem yapan 1 bilgisayarda 2 ayrı monitör olmaz! bence olmaz ama varsada bilmiyorum :D

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bunun İçin 2 Monitöre Gerek Yok Monitör Sadece Görüntü İçindir i 5 İşlemci 8 gb üzeri ram 2 gb ekran kartı 1 tb hdd Sağlam bide ana Kart alirsin 1 Kasada Toplarsın İlla 2 Ekran Olsun Dİyorsanda Sanal Bilgisayar Kurarsin Tüm İşlemlerini Bu Şekilde Halledersin

Virtual PC İndir - Download > Gezginler

Programn Açiklamasini Okursan Ne Demek İstediğim Anlarsin Kolay Gelsin

dadaş21

Uzman üye
23 Tem 2009
1,574
3
System
Bende 2 manıtor baglı bende yaptım sımdı bırı ekran kartına baglı otekıde anakartın uzerındekı ekran kartına baglı bolelıkle 2sındende goruntu alabılıroyrm windows 7dede oluyo vede vista kurulu dosyalarda oluyo

alper771

Katılımcı Üye
31 Ağu 2010
544
0
Arkadaşlar Ben Pc Almayı DÜşünüyorumda Hackerliğe Yakışacak Bi Pc Alacam Qndan 2 Tane Monitör Almak İstiyorum Misal Nİye 2 Tane Monitör Alcaksın Diyen Kişiler biriyle Misal Örnek: Dosya Vb İnmesini Beklerken Obürüyle Site Hacklerim İşte Bu YÜzden İşlerimi Daha Kolaylaştırır Pc De Yavaşlamaz Kolay Kolay ? Yorumlarınızı Bekliyorum :) :mml :secret :D

sen demişsin ya biriyle Dosya Vb İnmesini Beklerken Obürüyle Site Hacklerim öyle site hacklemek format atmaya benzemez 1 hacklersin 2 hacklersin 3. ye polis kapına gelir sonra hayatın kararır akıllı davran

ByKoschei

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
339
0
Kardeş S*lak Gibi İş Yaparsak Tabi Öle Olur Ben Gidip Türkiyenin Sitelerinimi Hacklicem Sanki :D Yabancı Siteleri Hacklerim Bende :D ??

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Üzerinde çift çıkış olan bir tane ekran kartı edineceksin.
Şu anda piyasada satılan en dandik kartlarda bile artık dual dvi çıkış var. sıkıntı yapma yani :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.