2. Photoshop Çalışmam \-Atatürk-/

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Arkadaşlar Bugün 2. Photoshop Çalışmamı Yaptım. 3 Fotoğrafı Birleştirerek Bunu Yapabildim Ve İmzamı Zorda Olsa Yazdım :trl Yorumlarınızı Bekliyorum :) Fazla Uzatmadan Çalışmama Geçelim :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Biraz kötü bi çalışma olmuş sanki ama eline saglık :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Abi Daha 2. Çalışmam Ama Yine de Yorumunuza Ve Görüşünüze Saygı Duyuyorum Yorumunuz İçin Teşekkürler :)

Kardeşim daha yeniysen yeni olmana rahmen çok güzel olmuş kendini geliştirebilir daha güzel şeyler yapabilirsin moralin bozulmasın eline saglık devam :)

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Ellerin Dert Görmesin Yüzbaşım Çok Güzel Olmuş Kendini Geliştireceğine İnanıyorum Ve Diliyorum

SparK216

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
2,600
0
Alone
Kendini gelistirmelisin kardesim eger telefondan yaptiysan picsArt tavsiye ederim cs6 ile yaptiysan mutlaka biraz youtube dan ders izle cok basit olmus :) ellerine saglik İyi Forumlar ... :)

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Arkadaşlar Cevap Veremedim Kimseye Üzgünüm Okuldan Yeni Geldim :) Arkadaşlar Programın Adı Adobe Photoshop CS6. Evet Arkadaşlar İmzayı Paintten Yaptım Düzgün Yazamadım Çünkü :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.