2 Yıllık Bilgisayar Programcılığı

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
23
Nereye
Okumuyorum ama sana şöyle söyleyeyim 2 yıllık gidip 4 yıllığa çevirme gibi bir fikrin varsa 1000 kişiden 10 kişiyi seçiyorlar dgs kolay diye gaza gelip yazma derim ama yok 2 yıl ben gidip mezun olucam dersen bu seferde ilerde iş imkanı bulman zorlaşacaktır ben 1 sene daha bekle derim

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Okumuyorum ama sana şöyle söyleyeyim 2 yıllık gidip 4 yıllığa çevirme gibi bir fikrin varsa 1000 kişiden 10 kişiyi seçiyorlar dgs kolay diye gaza gelip yazma derim ama yok 2 yıl ben gidip mezun olucam dersen bu seferde ilerde iş imkanı bulman zorlaşacaktır ben 1 sene daha bekle derim

Anladım hocam, dgs sınavında kendime hiç güvenmiyorum maalesef. 1 sene beklemek yerine direk dgs ye çalışırım diye düşünmüştüm ama zor olacak herhalde. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

O kadar da kötü değil. Abim orada okuyor. DGS de çok zor değil hem abartılmasın.

Neler öğretiyorlar acaba ? bilginiz var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

0wL

Yeni üye
2 Tem 2018
30
0
de_aztec
Neler öğretiyorlar acaba ? bilginiz var mı

Var. İlk yıl ÖSYM dersleri de oluyor. Türkçe, İngilizce, Tarih ve Matematik. İlk dönem algoritma, C++, MS Office, Pascal ve raporlama. İkinci dönem kalite standartları, yine C++, Photoshop, donanım ve MS Access. İkinci yıl ÖSYM dersleri yok. İlk dönem yine Photoshop, Php, işletim sistemleri, HTML, C#, veritabanı. İkinci dönem network, Delphi, e-ticaret, veritabanı ve HTML.

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Var. İlk yıl ÖSYM dersleri de oluyor. Türkçe, İngilizce, Tarih ve Matematik. İlk dönem algoritma, C++, MS Office, Pascal ve raporlama. İkinci dönem kalite standartları, yine C++, Photoshop, donanım ve MS Access. İkinci yıl ÖSYM dersleri yok. İlk dönem yine Photoshop, Php, işletim sistemleri, HTML, C#, veritabanı. İkinci dönem network, Delphi, e-ticaret, veritabanı ve HTML.

Anladım çok teşekkür ederim yordum sizi :)

CotyoraTR

Yeni üye
11 Ağu 2018
12
0
Bende 2 yıllık bilgisayar programcılığı yazdım DGS zor değil öyle derece falan yapmana gerek yok DGS Türkçe Matematik yapıcaksın çevremde giren çok oldu. Seneye bırakma seneye daha iyi alacağının bir garantisi yok bende 251 puan aldım bu yıl,düşük bir puan ekstradan her günüm bilgisayar başında geçerdi okulda programlama dersinden başka ders dinlemezdim bu şekil oldu yani tercihlerimi yaptım seneye riske atmaktansa gider DGS kasarım İngilizce çalışırım şimdiden başarılar dostum iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.