20.000₺ Bütçe ile ne iş yapılır?

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
20.000₺ Bütçe ile internetten nasıl kazanç sağlayabilirim? Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
bu bütçe ile borsa veya bitcoin işine girebilirsiniz ben şahsen iyi para kazanıyorum oradan eğer oynamasını öğrenirseniz sizde kazanırsınız grafik okumak çok önemli ve kodlama bilginiz varsa baya bot yazarsanız oto al sat yapar.

ReOGFaR

Üye
8 Eyl 2021
124
38
Amazon ile iş birliği yapiliyir diye duydum tabi türkiye içinde geçerlimi yada gerçekmi değilmi tam bilmiyorum araştirabilirsin örneğin bi ürün tanesi 5 tl ye geliyo satişi amazondan sen 30 40 50 tl ye filan koyuyorsun ve paketleme kargo işini amazon yapiyor tabi amazon bundan bi kâr da çıkarıyordur boyle bi sey yapabilirsin veya btc gibi coinlere yatirım yapabilirsin riskli ama tutarsa iyi kazanirsin ama hangi firmadan yaptığin cok önemli bazi firmalar parani vermemezlik gibi şeyler yapiyor yada ilk başta geliri az olsada ilerleyen zamanlarda geliştirirsen güzel kazanabileceğin mining sistem kurabilirsin 2 ekran kartı ile başlasan kendi parasini ortalama 8 ila 12 ay içinde çikartabiliyor tabi onun ince ayarlarina dikkat etmen gerek

bu bütçe ile borsa veya bitcoin işine girebilirsiniz ben şahsen iyi para kazanıyorum oradan eğer oynamasını öğrenirseniz sizde kazanırsınız grafik okumak çok önemli ve kodlama bilginiz varsa baya bot yazarsanız oto al sat yapar.
Hocam hangi firmayı kullanıyorsunuz bana özelde atabilirsiniz acaba ? Yani bi kâr yaptığınızda paranizi vermemezlik filan yapmiyor dimi.

furkandmr47

Yeni üye
20 Tem 2019
6
2
E ticaret yapabilirsin sermayenin %50 ' si ile. diğer %50 ile hisse, kripto veya forexlere yatırım yapabilirsin
Aliexpress ten ürün alıp amazon gibi aracı kurumlarda satış yapabilirsin.
Yaptığın ciroyla yeni ürünler alıp satarsan, bileşik kazançla ekonomik büyüme olur.
Buda sermayeni daha hızlı artırır

Sermayenin %100'ünü tek bir yere yatırmamanıda tavsiye ederim.

Cyb3r4

Üye
22 Mar 2022
95
66
Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Mobil Oyunlara Yatırım Yapabilirisiniz.. Örneğin Kafa topu oyununa 20.000 TL Yatırım yapıp Hissedar olabilir ve şirketin kazancıyla doğru orantılı olarak hisseniz le orantılı şekilde para kazanabilirsiniz..

Magnetoz

Yeni üye
1 Şub 2019
16
1
Ankara
Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Mobil Oyunlara Yatırım Yapabilirisiniz.. Örneğin Kafa topu oyununa 20.000 TL Yatırım yapıp Hissedar olabilir ve şirketin kazancıyla doğru orantılı olarak hisseniz le orantılı şekilde para kazanabilirsiniz..
Hocam söylediğiniz bu yatırımları nasıl yapacağız?

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
Bana yatırım yapabilirsin 😂 şaka bir yana mükellef diye bir site var oradan kendine şahıs şirketi açıp trendyol'da stoklu satış yapabilirsin. Türkiye de tekstil üzerine deli paralar dönüyor bir kaç toptancı bulup alabilirsin. En basit örneği şöyle bir oversize t-shirt 60 TL ye geliyor sana trendyol'da 260 TL ye satılıyor

YukselBey

Katılımcı Üye
4 Kas 2019
251
106
Cudi Dağı
Açın kur korumalı mevduat ya da faizli hesap vs. basın parayı içine güzel bir vade aralığı seçin ohhh durduğu yerde faizlensin damlaya damlaya göl olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.