20.000 TL'yi nasıl değerlendirebilirim?

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Merhabalar kenarda biriktirdiğim 20.000 tl nakit para mevcut bunu nasıl değerlendirebilirim bana getirisi olacak şekilde? nasıl biriktirdiysen öyle değerlendir demeyin artık olmuyor.

lütfen getirisi olacak şeyleri söyleyin

elimde çok güzel bir bilgisayar sistemide mevcut yeni nesil . pc topla vs demeyin.

Son düzenleme:

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
adsense kazaçlı bir site alın ,derim ortalama aylık 1500 tl getirisi olan bir site alabilirsiniz diye düşünüyorum.

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Merhabalar kenarda biriktirdiğim 20.000 tl nakit para mevcut bunu nasıl değerlendirebilirim bana getirisi olacak şekilde? nasıl biriktirdiysen öyle değerlendir demeyin artık olmuyor.

elimde çok güzel bir bilgisayar sistemide mevcut yeni nesil . pc topla vs demeyin.

Merhaba Değerli Üyemiz ,

Bu Para İle Yazılım , Network , Ceh V.b Kurslara Katılarak SERTİFİKA Alıp Özel Sektörde İş İmkanı Bulabilirsiniz ...

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
29
Merhaba :)

Dostum Bence Faize Ver Parayı Madem Biriktirme Şansın Var Koy Bankaya Yatsın Para Veya Döviz İşine Gir :=)

5 Mar 2019
104
1
BERLİN
Her Zaman Fotoğrafçılık İşinde çok para olduğunu söylemişimdir.
10.000TL ye bir Profesyonel Kamera toplayıp.
5.000TL reklam yaptırıp.
Kalan 5.000TL ye tutabilirsin.

Düğün Fotoğrafçıları Bir çekime 1.500TL alıyor haftada 1 düğüne gidersin verdiğin reklam ile.
Ben Fotoğrafçılık okuyorum YARI Profesyonel bir kameraya sahibim OTO Sergilerine gidip fotoğraf başına 5 TL alıyorum bir arabayı en az 10 kere çekiyorsun. Yani bu araba başı en az 50TL demek. Araba fuarlarında ise tam tamına 5000 araba oluyor sen 100 tanesini rahat çekersin. Eğer editlenmesini isterlerse fotoğraf başı 5 tl edit parası alabilirsin onuda birisiyle anlaşır yaptırırsın.

%100 Kazanç Sağlayacağından eminim..

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0

Bence bankaya yatırın.Faiz ile katlanır zaten hem ek olarak hazır para bulunur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.