20 çocuğu olan anne net aşkına kaçtı...

immortal_34

Katılımcı Üye
7 Tem 2006
292
10
ZeytinBurnu
20 çocuklu anne net aşkına kaçtı

20 çocuklu İngiliz anne, internette tanışarak aşık olduğu evli sevgilisi uğruna kocasını ve ailesini terk etti.

The Sun gazetesindeki habere göre, yaşları 7 ile 25 arasında değişen çocuklara sahip Nicola ve Kevin Pridham çifti için, kızlarından biri bir bilgisayar edinene kadar her şey iyi gidiyordu.

Nicola, bilgisayar geldikten sonra internetteki tartışma forumlarına katılmaya ve internette saatler geçirmeye başladı ve uğruna ailesini terk ettiği askerle bu forumlardan birinde tanıştı.

Kocası Kevin, halının altında
Sevgililer Gününde gönderilmiş bir kartla tren biletleri bulduğunda, 6 aydır Nicola'nın kendisini aldattığını anladı.

Karısının sahip olduğu çocuklarla yetinmediğini, hep ''bir tane daha'' istediğini belirten 26 yıllık evli, 46 yaşındaki Kevin, ''Bilgisayar gelene kadar ayrılmaz çifttik, o zamana kadar bir gün bile ayrı kalmamıştık'' diyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.