20 dolardaki sır inanılmaz

RocKWariuS

Yeni üye
30 Kas 2006
4
0
Artık bizde şu paraları falan bi katlayalım akalım belki bizede bişeyler anlatırlar. Belki dicemde %100 TÜRKİYE üzerindede planlar dönmekte bakalım bizim paralarımızdan neler çıkıcak

kozzmo

Yeni üye
12 Tem 2006
10
0
Arkadaşlar bir çok yerde tarihin başlangıcından beri süren gizli örgütlerden bahsediliyor.Bir de kahinler fln var.Olabilir ndn olmasın..

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Hocam bi sey' daha soyleyim BENIM ALDIGIM GELEN OKUDUGUM GIZLI BILGILERDE AMERIKA IRAK'A GIRMEK ICIN KENDI KENDINE BOMBA ATTI INANILMASI GUCDE OLSA KENDI YAPTI

GUN GELICEZ AMERIKADA BITECEK !

Saygilarimla !

besthacker

Üye
21 Ocak 2007
96
0
heralde bunları yapanlar 20 dolara göre yaptılar maksat ilginş şeyler olsun yoksa herifin ne zoru war gidicek ikiz kuleleri yıkıcak:D:D

ALLAH DİYORUM BAŞKA Bİ ŞEY DEMİYORUM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.