200 bin lira ile neler yapılır

KAR4

Üye
21 Şub 2016
192
0
İzmir
Arkadaslar evımı sattım 200 bın tl param var ne gıbı bı ıs veya tıcaret yapabılırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,511
Ticaret risklidir her zaman. Bu işlerin az çok içinde olduğum için biliyorum piyasa berbat durumda. Buradan aldığın akılla 200 bin lirayı zayi etme derim. Barındığın yerin parası neticede.

KAR4

Üye
21 Şub 2016
192
0
İzmir
ınternet cafe neden dusunmuyorum bılıyormusun suan bakıyorsun herkesın elınde akıllı telefonlar ınternet zaten elnde bılgısayar eskısı gıbı suan ılgı gormuyor bakıyorum cıvarda ınternet cafeler batmıs durumda :S ticarette rısklı daha 19 yasındayım daha toyum o parayıda cevırmem lazım elımde mantıklı bısı gelse yapacam o ısı

Razy

Yeni üye
8 Ocak 2017
3
0
Bir Kursa Yazılıp Grafıkerlık Ogrenıp Anımator Şirketı Acabılırsın 10 Tane Grafıker Sonra Çızgı Fılm Yapımcısı Olursun O İşde de Guzel Para Var Derim.

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
100.000 TL ye uygun bir ev al ve kirala. Hem sana gelir kapısı olur. 30.000 - 40.000 tl si ilede araba al ve onuda kirala. Geri kalanını sakla her ihtimala karşı ;)

Yada üniversite yakınlarına kafe aç içkisiz sigarasız bir kafe ama çay pasta gibi şeyler sat. Bizim burda üniversitye yakın olmasa bize közde çay keyfi diye küçük kafe var bir işliyor bir işliyor görsen sabah 7 den gece 12 ye kadar sen düşün artık :)

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
200bin tl ile bir çok iş kurabilirsin önemli olan ziyan etmemek;
işi belirle
giderlerini çıkar
örneğin kuracağın iş 50 bin tl tuttu
50 binden fazla harcama hazır paranı ziyan etme
kendi işin kurmak stresli ve risklidir.
eğer işte umut görürsen 1 ay kendi kurtarmak için hazır paranda belki yiyebilirsin ama kesinlikle 2. ay
zorlama.

en basitinden bi dönerci bile açabilirsin.

Burada şunu belirlemen lazım kendi ilgi duyduğum bir alanda mı iş kuracağım ve aynı zamanda üretim yapacağım yoksa sadece patron kafasıyla çalışan alıp hiç alakam olmayan işi kurup mu yürüteceğim.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
valla sağlam pc ve mekan olunca net cafe tutuyo ya :D benm evde de bilgisayar var ama gidiyorum arada. adam saati 2 lira yapmış saniyede 12 mb indiriyo 120 masası var haftasonu yer bulamazsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.