Oyun 200 fps alırken bi anda 30 fps almaya başladım

15 Mar 2019
128
0
LOL (League of Legends) da normalde 200-250 fps arası alırken son 2 gündür bi anda 30 fps almaya başladım ve sabit ne çıkıyo ne azalıyo neden olabilir nasıl düzeltebilirim ayarlardan fps sabitim limitsiz ama belki ondandır diye 60 a 120 ye falan çektim yine 30 sabit hiç çıkmadı

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Ekran kartı driver güncellemelerini kontrol et,
Güncel bir antivirüs programı ile tüm bilgisyarı tarat,
arka planda çalışan uygulamaları manuel olarak kontrol et,
başlangıç yöneticisinden gereksiz olanları kapat.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.