2000 TL telefon önerisi

Ftrea

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
256
1
Merhaba.

2000 TL civarında telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan batarya ömrü, kamera kalitesi ve işlemci hızı.

KVK dahilinde telefonlar çok pahalı

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,174
566
26
Sakarya
Merhaba,
Infinix Smart 5 X657B, bir telefonda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. 3 GB RAM ile üstün bir performans sunarken 4 çekirdekli işlemcisi

GM 21 Plus, 2.3 GHz 8 çekirdekli MediaTek Helio G90 işlemci ve 4 GB RAM kapasitesiyle oyun performansı için kullanıcılarını tatmin etmek üzere optimize edilmiştir. Böylelikle yüksek performans gerektiren oyunlar için 680 MHz IMG PowerVR GE8320 GPU

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Merhaba.

2000 TL civarında telefon önerebilir misiniz? Benim için önemli olan batarya ömrü, kamera kalitesi ve işlemci hızı.

KVK dahilinde telefonlar çok pahalı :D Kaçak önerilerine de açığım :D

Teşekkürler.
Arkadaş İphone 7 Veya Birazdaha Para Bağlarsanız Sizi Memmun Edecek Telefonlar İphone 7,İphone 7 Plus,İphone 8, Bence Xaomi Felan Uğraşmayın Çünkü Ben Aldım Redmi Note7 Hiç Memmun Kalmadım Şuan Kendimde 11 Var Ondan Bayada Memmnum 13,e Geçmeyi Düşünüyorum.

Merhaba,
Infinix Smart 5 X657B, bir telefonda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. 3 GB RAM ile üstün bir performans sunarken 4 çekirdekli işlemcisi

GM 21 Plus, 2.3 GHz 8 çekirdekli MediaTek Helio G90 işlemci ve 4 GB RAM kapasitesiyle oyun performansı için kullanıcılarını tatmin etmek üzere optimize edilmiştir. Böylelikle yüksek performans gerektiren oyunlar için 680 MHz IMG PowerVR GE8320 GPU
İşte Türk Yapımı Gm ahhahaha İnfinix Mİ Oda Nedir LO Gelmişsiniz 1 Seneye İşlemcisi Ölecek Sıkıntılar Çıkaracak Telefon Öneriyorsunuz Yazık Valla ŞU şagumiye Verdiğiniz Para Yazık Valla

Khanctor

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
506
205
İndex
2 Yıl önce redmi 8a'yı 1.200 TL'ye almıştım. Şimdi 2 küsürlerde. Xiaomi serisi biraz daha uygun gibi yinede.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
İnstagram ****** ulasabilirsin
Sosyal medya hesabı vermek reklam yapmak yasaktır!!

Merhaba.

Teşekkürler.
xiaomi'nin redmi serisi var onlara bir göz atabilirsiniz..

Son düzenleme:

EmRGamerYT

Üye
7 Tem 2021
206
57
24
Bolu Merkez,Türkiye
Merhaba.

Teşekkürler.
Android telefondan birşey beklemeyin.

Merhaba.

Teşekkürler.
6s var babamda 2gün rahat kullanıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.