2000TL bulmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Gerçekten acil bir konu için lazım. Tefeciye gidecek dereceye geldim. Pazartesiye hazır olması lazım paranın. Sizce nasıl bulurum? 18 yaşındayım okul olduğu için çalışmıyorum şuan. Kredi olarak alabilir miyim sizce? Evkurdan telefon alıp 2000e satsam da olur aydan aya öderim sizce nasıl yapıcam fikir verir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
44
Teşkilat
Kredi zaten alamazsın.
Tefeciye gitsen adam soracak neyine güveniyosun diye.Tahsil edebileceğin bi gelirin yok.
Evkur zaten finans şirket.Öğrencisin ve bi gelirin yok yani vermezler.Sen gibi ypan çok olduğu için hayatta vermezler.2bin tl az bi para değil.Ailene söyle..Her şey gelir geçer.İlerde bunuda yaşadık dersin sadece.Büyütme o kadar olayları

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Evkurda artık FinansBank ile çalışıyor yani gene banka kredisi demek oluyor bu sebeple alabileceğini sanmıyorum fakat operatörden faturalı hat üzerine telefon alıp anında 2. el satabilirsin operatörler telefonu anında teslim eder :)

aviene9

Üye
8 Ocak 2017
240
0
?
Bu kadar yüklü parayı bu kadar kısa sürede bulman zor özellikle elinde iş yoksa bankanın kredi vereceğini sanmıyorum. Arkadaşlarından , akrabalarından veya ailenden isteyebilirsin.

tahaaysan

Üye
14 Ocak 2018
240
0
İstanbul
Gerçekten acil bir konu için lazım. Tefeciye gidecek dereceye geldim. Pazartesiye hazır olması lazım paranın. Sizce nasıl bulurum? 18 yaşındayım okul olduğu için çalışmıyorum şuan. Kredi olarak alabilir miyim sizce? Evkurdan telefon alıp 2000e satsam da olur aydan aya öderim sizce nasıl yapıcam fikir verir misiniz?

Kredi Alamazsın Hocam evkur mantıklı

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Evkur gibi mağazalar herkese vermez bir vasfın olması gerek hem alsan bile dünyanın faizini koyuyor. 2000 TL büyük meblağ internet üzerinden kazanamazsın.

Ek olarak istediğin para ihtiyaç kredisi oluyor bunun içinde aylık bir gelir istiyorlar 1500 1300 tl arasında.

Son düzenleme:

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
44
Teşkilat
Evkur gibi mağazalar herkese vermez bir vasfın olması gerek hem alsan bile dünyanın faizini koyuyor. 2000 TL büyük meblağ internet üzerinden kazanamazsın.

Ek olarak istediğin para ihtiyaç kredisi oluyor bunun içinde aylık bir gelir istiyorlar 1500 1300 tl arasında.

Yorumumu silmek yerine bir teşekkür edebilirdiniz.Utanılacak bir durum yok.
Burada yöneticiler neden yorumları kafasına göre sebep belirtmeden siliyor.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
3000 liralık falan İphone 7 mesela 3400 e falan bulursun telefoncu 3000 liraya alır onu senden ama taksitle aldığın için 3400 4000 lira olacaktır ama kredi çeksende farklı birşey beklemen mantıksız olur bence en iyisini düşünmüşsün

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Yorumumu silmek yerine bir teşekkür edebilirdiniz.Utanılacak bir durum yok.
Burada yöneticiler neden yorumları kafasına göre sebep belirtmeden siliyor.

Utanmak gibi bir durum olmadı kafama göre hareket etmiyorum teşekkür ederim yanlışımı belirttiğin için düzelttim ve konuda laf kalabalığı olmaması adına sildim

Qora

Yeni üye
17 May 2018
24
0
44
Teşkilat
Utanmak gibi bir durum olmadı kafama göre hareket etmiyorum teşekkür ederim yanlışımı belirttiğin için düzelttim ve konuda laf kalabalığı olmaması adına sildim

Anladım.
https://www.turkhackteam.org/off-topic/1718781-olasiliklar-ve-sans-sessizkalpler.html#post8159390 bu konuda da yorumum silindi sebepsiz yere.Siz görüyorsunuzdur silindiğini.vbulletin kullandım..Silinen yorumada bakabilirsiniz yetkiniz varsa.Sebepsiz durduk yere silinince burada da başıma gelince tepki göstermek zorunda kaldım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Anladım.
https://www.turkhackteam.org/off-topic/1718781-olasiliklar-ve-sans-sessizkalpler.html#post8159390 bu konuda da yorumum silindi sebepsiz yere.Siz görüyorsunuzdur silindiğini.vbulletin kullandım..Silinen yorumada bakabilirsiniz yetkiniz varsa.Sebepsiz durduk yere silinince burada da başıma gelince tepki göstermek zorunda kaldım.

Yöneticilerimize gelen ihbarlar üzerine inceleme yapıp müdaheleyi yapıyorlar yani burada haksız yere silinen konu mesaj olmaz çünkü buradaki yöneticiler tecrübe sahibi hataları olmaz

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5

En yakınlarından başlayarak para istemelisin. Bir kişiden 2000 lira alacağına 20 kişiden100 er lira almak daha mantııklı. Faiz işine bulaşma sakın. Çıkamazsın o bataktan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.