2005 de en çok tıklananlar

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Türkler internette Gamze'yi tıkladı

Bu yıl internette en çok arananlar açıklandı; dünya sıralamasında şarkıcı Janet Jackson, Türkiye'de ise Gamze Özçelik birinci sırada


INTERNETTE arama motoru Google, 2005'te sanal ortamda en çok aranan isim ve kurumları açıkladı. Google'ın listesinde Amerikan futbol şampiyonasında göğsünü gösteren, ardından da çıplak haliyle kameralara yakalanan şarkıcı Janet Jackson zirveye oturdu.
www.e-kolay.net'in açıkladığı 'Türkiye'den en çok arananlar' sıralamasında ise birinci, tecavüze uğrayan ve bu görüntüleri internette dolaşan Gamze Özçelik oldu. Dünya ve Türkiye'de en çok arananlar listesinin ilk 10'u aşağıda.

Dünya
1. Janet Jackson.
2. Katrina Kasırgası.
3. Tsunami.
4. xbox 360.
5. Brad Pitt.
6. Michael Jackson.
7. American Idol.
8. Britney Spears.
9. Angelina Jolie.
10. Harry Potter.

Türkiye

1. Gamze Özçelik.
2. SSK.
3. MEB.
4. Galatasaray.
5. Fenerbahçe.
6. Milliyet.
7. Turkcell.
8. Rüya tabirleri.
9. Sibel Kekilli.
10. Hürriyet.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.