2012 10 Kasım Çalışması Mutlaka Bakmalısınız !

ByKoschei

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
339
0
Madem Google Yapmiyor Biz Yapalım Dedik Nasıl Olmuş Arkadaşlar ? Yorumlarınızı Bekliyorum :))

ft6g7.jpg

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
Kardeş Ben Attım Bütün İnternet Sitelerine Bi Program AracıLığıyla

Bütün internet sitelerine erişim iznin olmadan sen attın face de dahil öyle mi :))) bence bunu hiç söylemeseydin daha iyiydi hepimiz alıntı yaptını biliyoruz şimdi :diablo resme gelince google'nin sitesine gül yerleştirip atatürkü saygıyla anıyoruz demesi için tebrik etcenize böyle saçma sapan konuşyosunuz neyse ayrıca bu konunun yeri yardım merkezi değil konunuz silincektir k.g

/IHBAR

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul
Bütün internet sitelerine erişim iznin olmadan sen attın face de dahil öyle mi :))) bence bunu hiç söylemeseydin daha iyiydi hepimiz alıntı yaptını biliyoruz şimdi :diablo resme gelince google'nin sitesine gül yerleştirip atatürkü saygıyla anıyoruz demesi için tebrik etcenize böyle saçma sapan konuşyosunuz neyse ayrıca bu konunun yeri yardım merkezi değil konunuz silincektir k.g

/IHBAR

sadece ihbar yazmak yerine ihbar etseniz daha mantıklı olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.