*/ ~ 2016 Etkili DDoS Attack Tool Arşivi ~ \* (İyi Kullanımlar !)

BlackSecurity

Yeni üye
28 Haz 2016
15
1
<~ Black Security Force Ddos Attack Pack v1.0~>

==========================================================

*/ Merhaba Arkadaşlar 2-3 Gün Araştırma Yaptım 2016 Güçlü Ddos Attack Toollarını Topladım !

*/ Bu Porgramların Hepsini Beraber Aynı Aynda Açarsananız Sandıgınızdan Bile Güçlü Bir DDoS Saldırısı Yapabilirsiniz !

*/ Unutmayın Ne Kadar Çok Kişi Olursanız Okadar Daha Etkili Attack Yaparsınız :)

*/ Virüs Total Açıklamanın Altında Vereceğim !

*/ Virüs Totala Gore Çogunluk Virüs Gosteriyor Fakat Hack Araçlarından Ne Beklersiniz Her Hack Aracında Virüs Bulunur. ( Ethical Hack Araçları İçin Oyle Birşey Diyemem ) Birde Bu Programları Nereden İndirirseniz İndirin Aynı Şekilde Virüs Çıkacaktır :)

*/ İçerik :

-- Black Burn DoSer

-- ByteDOS v3.2
-- Hoic

-- Anonymous DoSer
-- Anonymous External Attack V2
-- DDoS Attack_Standard
-- Faster DDoS Attack
-- rDos

*/ Arşiv İçi Görüntüler :

Arşivi İndirmek İçin Tıklayın ! : https://mega.nz/#!k8hgBRBZ

Virüs Total'a Girmek İçin Tıklayın ! : https://www.virustotal.com/tr/file/...a6e20d561aa5a096ff220aab/analysis/1467132299/

2. Arşiv 4 Hafta İçerisinde Yayınlanacaktır !

Sorunlarınızı PM Atarak Bildirebilirsiniz :)

İyi Site Çökertmeler Dileğiyle :)

=========================================================

Son düzenleme:

darkparolaya

Yeni üye
5 Ocak 2016
49
0
Ddos Birlikte Yapmadıkça Saçma geliyor bana kabileyet de gerektirmiyor o kadar basit Ip Adresini yazıyorsun atıyor sürekli

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
Eline Saglık Ama Ben Hep Console Turu Programlar İle İlgilenirim Scriptler İle Saldırırım Bu Arada Hoic ve rDos Hariş Hepsi Dandik Virus Trojan Dolu Programlar Site ye Sadece Ping Atar Hele Anonymous Doser Trojan Dolu Birde Bunlar Dos Tool Ddos 2 Veya Bir Çok Bilgisayardan Yapılan Saldırıdır Amacım Konunu Kuçuk Duşurmek Degil Umarım Beni Anlamışsındır İyi Forumlar .... :)

BlackSecurity

Yeni üye
28 Haz 2016
15
1
Anladım Kardeşim Fakat Bu Programlar Tek Güçsüz Hepsi Birlikte Olunca Olumcul Olabiliyorlar ;)

Test Ettim İstersen Vide Da Çekerim İlerleyen Günlerde :) Bu Toolslarla Güzel Bir Site Çokerterek :)

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
Anladım Kardeşim Fakat Bu Programlar Tek Güçsüz Hepsi Birlikte Olunca Olumcul Olabiliyorlar ;)

Test Ettim İstersen Vide Da Çekerim İlerleyen Günlerde :) Bu Toolslarla Güzel Bir Site Çokerterek :)

Kardeşim Sana Tavsiyem Biraz Script Araştırıp Onları Paylaş Hepsini Birlikte Python , Perl Gibi Scriptler O Zaman Herkez Begenir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.