2017 instagram takipçi beğeni scripti yorum emresoftware

byachrod

Üye
19 Nis 2014
133
0
scriptte böyle bir hata alıyorum nasıl düzeltebiliriz ?
l3Rdvg.png

Son düzenleme:

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Arkadaşlar bence arkadaş ban yerse haksız yere bir ban yemiş olur çünkü verdiği scriptin ayarlarını kendi sitenize göre yaptığınızda tamamen sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sadece takipçi kasma bölümünde sıkıntı var onuda biraz uğraşırsanız yapabilirsiniz. Ben uğraşamadım arkadaştan cevap bekliyorum.

Çalıştığına dair kanıtta buyrun site bana aittir. :instagram Takipçi Hilesi, Instagram Beğeni ve Türk Takipçi Hilesi Sitesi | İnstagram Takipçi, Beğeni, Takip Etmeyenleri Görüntüleme Sistemi

Zoakinx - TR

Katılımcı Üye
20 Eyl 2009
838
2
Scriptle orjinal script arasında dağlar var v3 geliyor zaten izlenme olacak ve bu script boş işe yaramaz halde şuanda source bölümü vs yok

byachrod

Üye
19 Nis 2014
133
0
Scriptle orjinal script arasında dağlar var v3 geliyor zaten izlenme olacak ve bu script boş işe yaramaz halde şuanda source bölümü vs yok

hocam source bölümünü başka scriptlerden ? eklesek olurmu acaba biraz urgaş ister ama

__MACOSX klasöründe source bölümü var ama windows da açmıyor malesef

Son düzenleme:

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Hiçbir sıkıntısı yok tek sıkıntısı takipçi sistemi çalışmamasıdır arkadaşta galiba takipçi kısmını ücretli satıyor

BenimHostum

Yeni üye
5 Tem 2013
10
0
Arkadaşlar bence arkadaş ban yerse haksız yere bir ban yemiş olur çünkü verdiği scriptin ayarlarını kendi sitenize göre yaptığınızda tamamen sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sadece takipçi kasma bölümünde sıkıntı var onuda biraz uğraşırsanız yapabilirsiniz. Ben uğraşamadım arkadaştan cevap bekliyorum.

Çalıştığına dair kanıtta buyrun site bana aittir. :instagram Takipçi Hilesi, Instagram Beğeni ve Türk Takipçi Hilesi Sitesi | İnstagram Takipçi, Beğeni, Takip Etmeyenleri Görüntüleme Sistemi

kardeşim bana pm yoluyla ulaşabilirmisin ?

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
merhaba kardeşim script için teşşekürler adamlar bilip bilmeden konuşuyorlar emeğinle oynuyorlar takma kafana bende sorunsuz kurdum 1 ay önce hiç birşey anlamamıştım kuruumdan kafaya taktım yaptım ama kardeşim neden takipçi yollayami,yoruz ve nerden user ekliyoruz söylersen sevinirim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.