☪ 2017 Vpn Güncel + Full Versiyon // BeatSnow ☪

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Cümleten Selamun Aleyküm

Bugün sizler için güncel ve full versiyon vpn programlarını derledim.

Öncelikle VPN Nedir ?

vpn-nedir.jpg

VPN, Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamanda ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.

Vpn Programları :

XX2p3R.png

Cyber Ghost Vpn :

cyberghostvpnlogo.jpg

————————————————————-
Boyut:15 mb
Sıkıştırma: Rar / Şifreli
Tarama:Avast Antivirüs / Durum Temiz
————————————————————-

qW9nND.png

Hotspot Shield Vpn :

1385415526_hotspot-shield-vpn-for-android.png

————————————————————-
Boyut:27 mb
————————————————————-

Q71Gz3.png

Hideman Vpn :

Hideman-Service.jpg

————————————————————-
Boyut:3 mb
————————————————————-

İndirmek İçin :

Download.png

Yandex Disk

Mega.nz

Not : * Programlar bizzat tarafımca denenmiştir.
* Programlarda kesinlikle virüs yoktur.
* Tarafımca KURULUM' ları klasörler içinde anlatılmıştır.
* Virüs total koyamadım; aşırı uzun sürdü. Lakin Avast Antivirüsle taranmıştır.
* İlk kez bir konu açtım. Devamı gelecektir. Kusurum varsa affola.
* PASS: beatsnow

Teşekkürler :

38hacker38 - 'Gonzales - 2nokta - TC635mm

Son düzenleme:

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Cyberghost gerçekten öneriyorum tek sorunu benim için üyelik olmadığı için bi 2-3 dk kadar bekletmesiydi ama arkadaş full versiyonunu paylaşmış bize kullanmak düşer ,teşekkürler :)

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
Emegine saglik kardesim

Eline sağlık dostum çok iyi çok teşekkür ederim.

Cyberghost gerçekten öneriyorum tek sorunu benim için üyelik olmadığı için bi 2-3 dk kadar bekletmesiydi ama arkadaş full versiyonunu paylaşmış bize kullanmak düşer ,teşekkürler :)

Ellerine sağlık

Ellerine sağlık

Güzel söylemlerinizden dolayı hepinize canı gönülden teşekkürler :)

Son düzenleme:

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0
cyberghost kurdum fakat crack yapıcağım zaman bu eylemi gerçekleştirebilmek için izine ihtiyacınız var diyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz aslında izin de var sadece o dosyayı atmıyor yani cracki herhangi bir dosya atıyor içine ?

BeatSnow

Katılımcı Üye
7 Mar 2016
470
5
cyberghost kurdum fakat crack yapıcağım zaman bu eylemi gerçekleştirebilmek için izine ihtiyacınız var diyor bu konuda bana yardımcı olurmusunuz aslında izin de var sadece o dosyayı atmıyor yani cracki herhangi bir dosya atıyor içine ?

Hocam önce cyber ghost' u kurun. Ardından kesinlikle görev yöneticisinden çıkış yapın. Cyber Ghost'u kurduğunuz klasöre gidin. İndirmiş olduğunuz klasörün içindeki crack klasörü içindeki 'CyberGhost.RESTCommunicator.dll' adlı uzantıyı kurulum yaptığınız yere bırakın. Orda size sorar hedef dosya ile değişmek istiyormusun diye 'evet' e tıklayın.
Umarım yardımcı olabilmişimdir ..

Ellerine sağlık. :)

Afiyet olsun hocam :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.