2020 yks

12 Şub 2019
131
0
Bileyim...
Selamun Aleykum Tht Ailesi Konu yeri yanlis olabilir simdiden affedin neyse konuya gireyim 2020 Yks Tayfadanim Lise yillarim hic de iyi gecmedi sinif gecme umudu ile gecti yillar ve bu sene en onemli yil gecen yillar hic derslerle alakam yoktu.Bu sene isin ciddiyetine vardim ama denemelerde 170 puan felan aliyorum buda benim umutsuzluga surukluyor tavsiyelerinize ihtiyacim var tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.