2024 Termux ile Zphisher kullanımı ve Localxpose kurulumu

W-HACKER

Yeni üye
26 May 2024
7
4

BURADA PAYLAŞILAN TÜM BİLGİLER EĞİTİM AMAÇLIDIR VE KULLANIMINDAN SİZ SORUMLUSUNUZDUR.​

Zphisher indirme işlemi​

Merhaba bugün size termux ile nasıl phising yapabileceğini gösterceğim.
İlk olarak termux'a zphisher yüklü değil ise şu komutu termux'a yazıyoruz
Kod:
pkg install zphisher
Birkaç saniye sonra zphisher kurulmuş olacaktır termux zphisher yazarak çalıştırabiliriz artık.

Şimdi buradan istediğimiz phising yöntemini seçeceğiz ben denemek için instagram kullandım ve 2 tuşuna bastım.
Ve 4 farklı seçenek var ben normal giriş sayfası için 1'e basıyorum
Sonra bizi 4 seçenek karşılayacak localhost ngrok vs... Ben size Localxpose yöntemini göstereceğim ve 4'e basacağım

LOCALXPOSE HESABI AÇMAK​

Aslında buradaki işlem çok kolay Buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.
Şimdi ise Token almamız lazım bu linke tıklayarak token kısmını kopyalayın

Termux' geri dönün​

Şimdi sizden PORT kısmını belirlemenizi isteyecekler y/n diye ben N yazıyorum. Siz değiştirmek istersenizde Y'e basıp 1024-9999 arası port belirleyebilirsiniz
sizden LocalXpose Tokeni istiyecekler az önceki tokeni yapıştırın

Ve link geldi!​

Biraz bekledikten sonra bize url2 kısmından bi link verecek ve bunu hedef kişiye atacağız. Termux açık kalacak!

Ve hedef kişin kullanıcı adı ve şifresi geldi!​

NOT:BU LİNK MAKSİMUM 15 DAKİKA ÇAILŞMAKTADIR​

Umarım size yardımcı olmuşumdur. Okuduğunuz için teşekkürler​

Bu yazı eğitim amaçlıdır ve herhangi bir şeyden sorumlu değilim

gostking

Katılımcı Üye
29 Nis 2020
384
703
Vatan

BURADA PAYLAŞILAN TÜM BİLGİLER EĞİTİM AMAÇLIDIR VE KULLANIMINDAN SİZ SORUMLUSUNUZDUR.​

Zphisher indirme işlemi​

Merhaba bugün size termux ile nasıl phising yapabileceğini gösterceğim.
İlk olarak termux'a zphisher yüklü değil ise şu komutu termux'a yazıyoruz
Kod:
pkg install zphisher
Birkaç saniye sonra zphisher kurulmuş olacaktır termux zphisher yazarak çalıştırabiliriz artık.

Şimdi buradan istediğimiz phising yöntemini seçeceğiz ben denemek için instagram kullandım ve 2 tuşuna bastım.
Ve 4 farklı seçenek var ben normal giriş sayfası için 1'e basıyorum
Sonra bizi 4 seçenek karşılayacak localhost ngrok vs... Ben size Localxpose yöntemini göstereceğim ve 4'e basacağım

LOCALXPOSE HESABI AÇMAK​

Aslında buradaki işlem çok kolay Buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.
Şimdi ise Token almamız lazım bu linke tıklayarak token kısmını kopyalayın

Termux' geri dönün​

Şimdi sizden PORT kısmını belirlemenizi isteyecekler y/n diye ben N yazıyorum. Siz değiştirmek istersenizde Y'e basıp 1024-9999 arası port belirleyebilirsiniz
sizden LocalXpose Tokeni istiyecekler az önceki tokeni yapıştırın

Ve link geldi!​

Biraz bekledikten sonra bize url2 kısmından bi link verecek ve bunu hedef kişiye atacağız. Termux açık kalacak!

Ve hedef kişin kullanıcı adı ve şifresi geldi!​

NOT:BU LİNK MAKSİMUM 15 DAKİKA ÇAILŞMAKTADIR​

Umarım size yardımcı olmuşumdur. Okuduğunuz için teşekkürler​

Bu yazı eğitim amaçlıdır ve herhangi bir şeyden sorumlu değilim
Biraz eski bi yöntemde olsa ugraşmışsın eline emeğine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.