23-25 Kasım 2018 | Elazığ Fırat Üniversitesi Siber Güvenlik Zirvesi

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
23-25 Kasım 2018 | Elazığ Fırat Üniversitesi Siber Güvenlik Zirvesi​

0gZLQP.jpg

Kamp Başlangıç: 23 Kasım 2018

Kamp Bitiş:25 Kasım 2018

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Nasıl bir şey bu

Üniversitemiz Teknoloji Ar-GE ve Girişimcilik Öğrenci Topluluğu tarafından 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde "Siber Güvenlik Zirvesi'18" konulu panel düzenlenecektir.

Panelistler:

-Mustafa ÖZÇELİK (Savunma Sanayi Müsteşarlığı Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Başkanı)

-Muhammet Burak ŞENTÜRK (Siber Kulüpler Başkanı)

-Cemal Cihat ÇİFTCİ (SBİ Bilişim)

-Kürşat Oğuzhan AKINCI (STM&Blackbox Siber Mücadele Takımı)

-Erenay GENÇAY (SBİ Bilişim)

-Fatih ERDOĞAN (STM&Blackbox Siber Mücadele Takımı)

-Av. Ömer ÖZER (Crypttech)

-Mahir YÜKSEL (STM&Cyber Think)

Cuma, Kasım 23, 2018 - 10:00 to Pazar, Kasım 25, 2018 - 10:00
Yer:
PROF. DR. BAHAEDDİN ÖĞEL KONFERANS SALONU

panel: bir konuşmacı topluluğunun katılmasıyla, genellikle bir bilimsel, toplumsal ya da siyasal konuyu dinleyiciler önünde tartışmak ereğiyle düzenlenen tartışmalı toplantı.

Baku99

Üye
16 Mar 2018
144
0
Area 51
Üniversitemiz Teknoloji Ar-GE ve Girişimcilik Öğrenci Topluluğu tarafından 23-25 Kasım 2018 tarihlerinde "Siber Güvenlik Zirvesi'18" konulu panel düzenlenecektir.

Panelistler:

-Mustafa ÖZÇELİK (Savunma Sanayi Müsteşarlığı Siber Güvenlik ve Bilişim Sistemleri Başkanı)

-Muhammet Burak ŞENTÜRK (Siber Kulüpler Başkanı)

-Cemal Cihat ÇİFTCİ (SBİ Bilişim)

-Kürşat Oğuzhan AKINCI (STM&Blackbox Siber Mücadele Takımı)

-Erenay GENÇAY (SBİ Bilişim)

-Fatih ERDOĞAN (STM&Blackbox Siber Mücadele Takımı)

-Av. Ömer ÖZER (Crypttech)

-Mahir YÜKSEL (STM&Cyber Think)

Cuma, Kasım 23, 2018 - 10:00 to Pazar, Kasım 25, 2018 - 10:00
Yer:
PROF. DR. BAHAEDDİN ÖĞEL KONFERANS SALONU

panel: bir konuşmacı topluluğunun katılmasıyla, genellikle bir bilimsel, toplumsal ya da siyasal konuyu dinleyiciler önünde tartışmak ereğiyle düzenlenen tartışmalı toplantı.

Kendim Elazığ univetsitesinde okuyorum yani universitetde duzenlenecek bir konumu ?

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
ben katılıyorum :)
eğitime de kabul edildim orda öğrendiklerimi anlatırım sizeee :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.