24 Haneli Şifreli Kırba ( Kaba Kuvvet )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0Neon0

Yeni üye
12 Şub 2012
28
0
Merhabalar !
Bir sorum olacaktı bir arkadaşım var 24 haneli şifreleri 15 dk da kırabiliyorum diyor. Sanırım bu kaba kuvvet denen yolla kırıyor . Herhangi bi virüsü siteye koyma, dosyaya koyma gibi yöntemlerle değil nasıl kırıyor acaba ?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kaba kuvvet derken gidip ağız burun dalıyor mu napıyor :D Sen zaten cvp vermişsin onun dışında sosyal mühendislik;Sm de zaten öyle kaba kuvvet yok tatlı dil var :D

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
24 haneli kombinasyon şifreyi 15 dkk da yahu sallanır sallanmaz değil böylede sallanmaz ki :D Seni yemiş arkadaşın :)

Fremostat

Yeni üye
5 Mar 2012
23
0
Eskişehir
25 haneli bir şifreyi Brute force Attack ( KabaKuvvet Saldırısı) ile kırması yaklaşık 1-2 ayını alır :) şifre kombinasyonları birbirinden bağımsız ve alakasız ise yani örneğin ŞİFRE: 1sdw2dad3wad324sa4s gibi birşey ise 1-2 sene de bekleyebilrisin :) Arkadaşın seni yemiş.. anca trojan yedirmiştir kurbana..

okanpasa

Yeni üye
17 Ocak 2012
43
0
25 haneli bir şifreyi Brute force Attack ( KabaKuvvet Saldırısı) ile kırması yaklaşık 1-2 ayını alır :) şifre kombinasyonları birbirinden bağımsız ve alakasız ise yani örneğin ŞİFRE: 1sdw2dad3wad324sa4s gibi birşey ise 1-2 sene de bekleyebilrisin :) Arkadaşın seni yemiş.. anca trojan yedirmiştir kurbana..
Brute force Attack ( KabaKuvvet Saldırısı) bu programı nerden bula bılırım lınk atarsan sevınırım arastırdım bulamadım

akalem

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
298
0
C:/Windows/System
Bunlar hep amerikan oyunu ben size söyleyeyim şifre kırma bir okadar kolay ve bir o kadarda zordur. Bak kurduğumuz koyduğumuz her şifre ya bizi temsil eder veya karşıya küfreder rakam alfabe ve sembolden oluşan şifrelemeyi hiç bir hacker `3 yıl` içerisinde kiramaz kaba veya yumuşak taktiklerinde :-D tabi key ve tro vb olmadan umarım biraz yardımım dokunmuştur sana

IbenbuI

Yeni üye
20 Mar 2012
30
0
ZONGULDAK
sızın yazmıs oldugunuz bır sıfre kırmız programı varmı msn face hack lemek ıcın kullanıla bılecek onlıne oyunlardada ıse yarayacak lınkını atarsanız sevınırım kırık lınk olmasın:)))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.