25 gb lık hack Arşivi satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gunes

Yeni üye
23 Haz 2007
10
0
Arkadaşkar yanlış yere konu açdıysam özür dilerim; 25 gblık hack arşivim var arşivi istanbuldan almıştım aalmak yada fiyat öğrenmek isteyen arkadaşlar mail ile irtibata geçebilirler... edit by generals

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
ya arkadasımm bos ısler onlar gıt allah askına kandırma mılletı madem hack programların var hackerım dısoun ben alcam tamam hackle googlyı yada onuda bırak posta gıbı uycuz bı sıteyı hackle ıspatla bana ben alcam kac para olursa olsun alcam hadı gorelım senı

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
hahaha :Dla bunlar cafayı yemısler madem ole bıseyın var hack yap da gorelım ozaman alırız benım ole bı ımkanım olsa salakmıyım ne satcam neler yaparım bılıyomus heygıdı hey en unlu hacker ben olurum paraya para demem lo sen gıt de kendı oyuncanla oyna kardes bıde msn adresı verme ucururlar seni burda.....

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Dolandırma olabilir dikkatli olun
madem okadar sağlam programlarım var kendin para kazan
öyle programlar satılırmı hiç?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.