250 tl google play bakiyesi

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
bir çekilişle 250tl Google play bakiyesi kazandım ama ben bunu oyun içi harcamak istemiyorum

google bakiyesiyle steamdan birşey almak münkümü veya bu parayı kayıplıda olsa nakite çevirmek

yemek sipariş etmek veya instagram takipçi almak gibi kısacası işe yaracak şeylerde kullanabilirmiyim yardımcı olurmusunuz

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Burada anlatmış Google Play'den para çekmeyi:

https://support.google.com/pay/send/answer/6285493?hl=en&co=GENIE.Platform=Android

Para İsteği

Google Pay Send uygulamasını aç.

$0 yazan yere tıkla ve çekmek istediğin miktarı yaz.

Request'e tıkla.

Alıcının ismini veya e-posta adresini yaz.

Miktarını onayla. Ayriyeten kısa bir not da ekleyebilirsin.

Request'e tıkla.

Parayı Çekme

Paranızı Google Play hesabınızdan bağlamış olduğunuz banka hesabına veya kredi kartınıza masrafsızca nakledebilirsiniz.
Kredi kartına nakil işlemi genelde dakikalar içerisinde hallolur ama bazı bankalarda 24 saate kadar çıkabilir.
Banka hesabına nakil işlemi de çoğunlukla 3 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Google Pay Send uygulamasını aç.

Ana ekranın üstünde Balance > Cash out tıkla.

Dilediğin ödeme yöntemini seç.

Miktarı gir.

Cash out'a tıkla.

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767
merhaba

bakiye üzerinden siparis veren yeme uygulamalrını kullanarak siparis verebilirsin veya you freedom vpn ile 2-3 senelik bedava sınırsız internet yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.