2500 tl param var LAPTOP alcam yardım

hazerfen7

Yeni üye
15 Eyl 2007
21
0
Monster Notebook öneririm
2900TL'ye almıştım 2 sene önce MONSTER® Q61MS-17624 17.3"

Intel® Core™ i7-3830QM 2.4Ghz, 16GB (2x8GB) DDR3L 1600MHz, 120GB Kingston HyperX 3K SSD + 750GB 7200RPM, 17.3" Full HD (60Hz.) 1920x1080 Mat LED Ekran, nVIDIA® GeForce® GTX675M 256-Bit DX11 (SLI),

vlkn1907

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
296
0
yaa ultrabook larda oyun oynamak sorun oluyormuş kardeş yaa yetmiyormuş hızları oyunlara birde çok ısınma yapıyor diyorlar peki benim önerdiğim laptop nasıl arkadaşlar

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Casper hariç ne varsa al. Toshiba'ya fazla bakma. Yeter...

Ben Packard Bell kullanıyorum şu an tek sorun oldu oda şöyle oldu,
bilgisayarı yanlışlıkla bir yere vurdum ses yapıyor fan :D Yani yapmak lazımda uğraşmıyorum. :)

2 yıldır kullandığım laptop tam 5 kere kapandı 99 derecede ve parçalar hala sağlam.

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Bilader ASUS ve Toshibadan şaşma derim ve 2500 tl paran var koş git toshiba al bilgisayarında en ufak sorun olsun teknik servisi dahil o kadar sağlamki şu güne kadar her teknik servisten mağdur olan insanlar duydum gördüm ama toshibadan görmedim bu benim görüşüm tabii farklı görüşte olanlarda olur saygılar.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bilader ASUS ve Toshibadan şaşma derim ve 2500 tl paran var koş git toshiba al bilgisayarında en ufak sorun olsun teknik servisi dahil o kadar sağlamki şu güne kadar her teknik servisten mağdur olan insanlar duydum gördüm ama toshibadan görmedim bu benim görüşüm tabii farklı görüşte olanlarda olur saygılar.

toshiba sık arıza yapıyor dedi babam :D bu yüzden packard bell aldım sağlam bilgisayar servisi nasıldır bilemem çünkü arıza yapmadı 2 yıldır :D arıza yaparsa servise gotürürüz servisi kötüyse babamın "koyucu" yöntemiyle yaptırırız. :D servisin kötü veya iyi olması bir şey değiştirmiyor babam sağolsun ne tür servis olursa yaptırır valla :D

o yüzden daha seyrek arıza yapan bilgisayarlardan seçin. Toshiba'nın servisi iyi de olsa sık arıza yaptıktan sonra bir anlamı kalmaz zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.