256 kbpsli veye download hızını beğenmeyen arkadaşlar buraya %400 hızlandırıcı

beğendinizmi

• iyi

Oy: 14 27.5%
  • cok iyi

Oy: 18 35.3%
  • ehh

Oy: 8 15.7%
  • kötü

Oy: 1 2.0%
  • berbat

Oy: 10 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    51

asivemavi_x7

Yeni üye
7 Nis 2007
14
1
izle kardeş haa bide teşekkür atmayı unutma.yararlı bi konu daha var büyük harflerle MSN KIRICI yaz arama yerine orya bak işte belki sizi ingilendirir.bide ilk teşekkürün benden

asivemavi_x7

Yeni üye
7 Nis 2007
14
1
siz sağolun arkadaşlar ama nedense diğer konumu ii değil diyorlar ama o amatörler icin--arama yap MSN KIRICI

HuR_GeNeRaL

Yeni üye
29 Nis 2007
32
1
Arkadaslar Su Konuda Uyarmak iSterim

ßu Program Ram'dan Yiyor Ve ßilgiSayarın PerFormansını Düsürüyor iLerKi Zamanlarda

Kullanacak Arkadaslar Pek TavSiye Etmiyorum Ama Kullanmak iSteyen Arkadaslarda Cok Sık KullanmaSınLar

ßilgiSayarLarının Geleceği iCin

iyi ForumLar...

llllllll

Yeni üye
12 Tem 2007
3
0
TurkHacTeam Kardeşim Emeğe Saygılar sunuyorum. Turkrock adına Tüm Türkiyeyi Seviyorum.

quarisma

Yeni üye
15 Tem 2007
1
0
ben bunu 1 senedir kullanıyorum arkadaşlar %400 deil %1 hızlandıramaz bi yerini yırtsa bile 1024 internette ve diğerlerinde ben 1024 kullanıyorum 102 mb hızını geçemez çünkü sınırlama öyle tek farkı indirme hızının normalinde 102 yi bulmamasıdır o 102 yi buluyor sadece 1 yıldan fazladır kullanıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.