29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çalışmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZomeFix

Yeni üye
28 Eki 2012
31
0
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çalışmam.

Temiz Hali..

http://g1210.hizliresim.com/12/x/fdlg8.png

Benim Yapımım..

fdlgu.jpg

İnş 1. Olurum

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Senin Bu Resim'de Yaptığın Sadece Yazı Yazma ve Ne Diyorlar Ona Effect Verme Sanırım :)

ZomeFix

Yeni üye
28 Eki 2012
31
0
Arka Plan Benimde karaleke19 Gibi Bulabilseydim Bende Fotoshop Yapar Yapardım Fakat ben bu resimde fotoshopa gerek duymadım

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
fdlgu.jpg

Sen bana burda güzel bir şey gösterir misin ?

Lütfen önce birşeyler demeden önce düşünün. Amaç burda zor bir photoshop yapmak değildi. GRAFİK TASARIMIN AMACI : Zor işler değil kolay işlerle güzellikler ortaya koymaktır. Yapılan iş,program önemli değil. İster paintten yapın ister dünyanın en iyi programında düşünce hayal olmadığı sürece siz böyle yorumlar yapmakla kalırsınız. Zor bir photoshop demişssin sen yaptığın çalışmalarda photoshop gösterirmisin ?

Arka plan bulabilseydim demişssin. Arka planı alıp direk koymadık herhalde. Öyle koymuş olsaydım bile sizde bulun. Engel olan var mı ?

Amacım tartışma yaratmak değil ama böyle dengesiz,ve bütün emekleri çöpe atan yorumlar yapıldığı zaman kendimi tutamıyorum.

Sana çalışma üzerinde ki zor ve senin yapamayacağın photoshoplardan da bahsetmek isterdim ama düzgün bir soru sormadığınız için bende düzgün bir cevap vermek istemiyorum.

İyi Forumlar

Yq1z

Üye
30 Ağu 2011
221
0
Geldiğini Bilmiyor
fdlgu.jpg

Bak mesela ; o üstteki tht yazısı strokeyle boğmuşsun iğrenç bişi olmuş
2-lens flare efektleri vermişsin arkaplan gözükmüyo , ve kötü durmuş
3-turkhackteam yazısı fontu uygun değil beyaz yazılar gözükmüyor
4-ZomeFix yazısı güzel durmamış beyaz-kırmızıya yeşil ne alaka ?
5-Strokeye "noise" efekti verilmez.
6-Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun bunu ben paintte yapsam daha güzel yaparım açıkcası.

ZomeFix

Yeni üye
28 Eki 2012
31
0
1.Ben Tartışma Yaratmıyorum
2.THT nin girişine koyulan resmin arkaplanının Yayınlamasını İstiyorum
3.Bu Yaptığını Bende Yaparım.
4.Yaptığın Şey Basit Olursa Bunu Herkes Yapar Bir İşe Yaramaz
5.Senin Yaptığın Tasarımda Fotoshop Varsa Paintten İşaretleyip Hızlı Resimden Göster..

Bunların Hepsini Cevapla Bana ..

ZomeFix

Yeni üye
28 Eki 2012
31
0
tamam kardeşim sorun yaratmaya gerek yok anladım en zor tasarımı değil en güzel tasarımı yapan kazanır .. ama arka planı nerden bulduğunu merak ettim :)

asyahasret4747

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
412
0
Başarılı fakat kırmızı rengi bence çok boğmuş ama başarılı olduğun kesin ..Bben beğendim :)

unal13

Uzman üye
26 Haz 2007
1,157
0
Aşk Şehri Me
ZomeFix Forumda Biraz Araştırma Yapsan biraz Okusan Herşeyi Öğrenecek Ve Göreceksindir. Hazıra Konmayın Daha Dün Gelip Bugün Ahkam Kesmenin bir Anlamı Yok . Davranışlarınıza Dikkat Edin Yoksa Zorla Dikkat Ettirirler....

Konuyu Kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.