Çözüldü 29 Ekim Tasarımı

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Tüm THT ailesine selamlar...
Sizlerden bir yardım istiyeceğim,
Ben okuduğum Üniversitesitede bölüm temsilcisiyim ve 29 ekim için bir afiş yayınlıyacağım ve ek olarakta sosyal medya hesaplarında da paylaşacağım

Rica etsem 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için bir çalışma bir tasarım yapabilirmisiniz.

Bu konuyu iki gün öncede açmıştım ancak hiç kimse cevap vermedi, bu kadar mı yardım severlik yitirildi.

Şimdiden herkese teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Kimse yapmaz. Neden dersen, herkesin kendi işi gücü var onlarla meşgul. Bu da senin işin. Oturup yapacaksın. Yapabilseydim zaten buraya yazmazdım deme, fırça yersin herkesten. Şu lafı da işitirsin üstüne, madem yapamayacaktın ne diye bu yükün altına girdin.

Cansrak

Üye
25 Ara 2015
161
0
Kimse yapmaz. Neden dersen, herkesin kendi işi gücü var onlarla meşgul. Bu da senin işin. Oturup yapacaksın. Yapabilseydim zaten buraya yazmazdım deme, fırça yersin herkesten. Şu lafı da işitirsin üstüne, madem yapamayacaktın ne diye bu yükün altına girdin.

Söylediklerinizi iyi anlıyorum. Ama şuna açıklık getirmem gerekirse ben özel tasarlanmış bişey istemiyorum. Yani nasıl anlatsam özel logolu yani benim adıma bişey iatemedim. Sadece üzerinde 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız hakkında bişeyler olan bişey istemiştim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.