2Bin Lira nasıl artırılır?

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
2bin lira param var öğrenciyim kripto para falan yapmaya çalıştım ama olmadı keyfi harcamak yerine yatırım harcaması yapmak istiyorum napabilirim?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Dolar Euro altın gibi birimleri takip edebilirsiniz kısa sürede kar edeceğinizi sanmıyorum fakat uzun vadede paranızı katlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
150
New World
Merhaba,

Bence Altın, döviz gibi kulvarlarda değerlendirip pek artmasa da en azından değer kaybetmemesini sağlayabilirsin.

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
BTC Türk bitcoin alım satım yapan platformlarda şansınızı deneyip paranızı arttırabilirsiniz onun dışında Altın ve Dolar'a yatırım yapabilirsiniz veya tasarım bilginiz varsa internetten logo vb. yapıp satabilirsiniz bu da paranızın artmasına yardımcı olur..

Son düzenleme:

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
paranı arttırmak için borsa bilmeyen insanlardan tavsiye alma.
Ben de tam hakim değilim ama
Ne tür bir yapacaksan o türde değerinin düşmesi için hangi etkenlerin olduğunu araştır eğer bu etkenler yoksa o türr yatırım yapabilirsin ,
Bu arada şu sıralar bitcoin almak mantıklı değil stabil hale veya düşünce almak daha iyidir. Çünkü bitcoinin değeri bir gecede 15bin düşüp sonradan hızla tekrar yükselmiş diye duydum çok değişik bile eğer borsayı 7/24 takip edebilecek zamanın yoksa bitcoin işine girme derim, Altın alabilirsin uzun vadede üzeceğini düşünmüyorum , illa yatırım yapmanada gerek yok 2000 ₺ ile pasif gelir oluşturabilirsin.

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Herhangi bir yazılımcı ya web sitesi yahut uygulama yaptırıp reklamlardan gelir elde edebilirsiniz

İyi Forumlar

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
2 bin lirayı 2 milyon lira da yapabilirsin , çöp de edebilirsin.Esas olan senin hızlı davranmayıp her şeyi dikkatle ölç-biç etmendir.Şimdi önünde 3 yol var:

1.Düşük risk , zamana bağlı yavaş artan para
2.Yüksek risk , zamandan bağımsız hızlıca artan para
3.Alabileceğin risk boyutuna uygun olarak ilk ikisini sintez ettire bilirsin.

İlk olandan başlıyorum , buna ait olanlar parayı faizli vadeye koymak , küçük çaplı site ya da uygulama yaptırıp reklam geliri elde etmek , sosyal medya hesabı satın almak , belirli şirketlerin hisselerinden az da olsa satın almak , Parayı trade sistemlerinde stake ettirmek ve s. olabilir.İkincisine ait olansa kumar ve benzeri multiply sistemleri oynamak , çok oynar piyasalara yatırım yapmak , scam-a düşmeden kısa vadeli yatırım ve mining sistemlerine yatırım yapmak ve daha yeni kurulmuş ponzi şemalarına yatırım yapmak olabilir.Borsa kullanacaksan , BTcTurk kullanmanı tavsiye etmem , OkEX kullanabilirsin , içerisinde çok sayda kampanya ve öğretici sistem barındırır.Öncelikle yapmaman gereken şey şu: Birinin anlattığı çok güzel hikayelere kanmayacaksın , eğer hikayelere kanarsan , kandırılırsın.Bir şey kaybetmeden az para koyup çok fazla para elde etmek mümkün değildir , her zaman kazanç bir şeyler kaybetmenize sebep olur.Bazen kazandığınızdan daha fazlasını ya da akıl sağlığınızı kaybedebilirsiniz.Özellikle de paraya çok önem veren , ya da gitmesine çok üzülecek biriyseniz yüksek riske girmenizi tavsiye etmem.Küçük risklere girip eğer kaybetseniz bile çok az kaybetmeye odaklanabilirsiniz.İyi forumlar!

(Bu arada işinin ehli değilimdir , ama çok fazla kandırılma hikayem ve bir az da yatırım bilgim vardır , bilinçsiz ve yalancı insanlara kanmamaya dikkat edin)

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Yada bir web site kur birşeyler sat yada al ticarete başla. Böyle de paranı arttırabilirsin. Bir alanda uzman isen o alana göre de müşteri toplamaya çalış.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,273
3,488
Merhaba, bitcoin hesabı açabilir ve bitcoin'e yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca hisse senedi alıp hisseye yatırımda yapabilirsiniz.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK
Bitcoin'in uzun vadede kazandıracağını düşünüyorum. Yarın bir gün yarı yarıya değer kaybetse bile yeniden o seviyelere çıkabilme potansiyelinde olacak. Çok hareketli oluşu insanları korkutuyor. Haklılar ancak büyük riskin büyük para getirebileceği gerçeğini es geçiyorlar. Şu an Bitcoin'in "kısa vadede" ne olacağı belirsiz. "uzun vadede" ise bir nebze daha belirli. Şu sıralar küçük/orta gelirli milyonlarca insan Bitcoin alıyor. Bu sürekli yükselişi binlerce dolar aşağıya çekebilecek zenginler olduğunu unutma. Kendi kararını kendin ver. Yasal risk istiyorsan Forex ya da Kripto para, Riski minimuma indirmek istiyorsan döviz ya da altın alman mantıklı olacaktır. Lütfen mantıklı karar ver. Bir defada zengin olmak isteyenlerin çoğunun hikayesinin kötü sonla bittiğini de aklından çıkarma.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,

Kripto Ticaret yapmayı deneyin. Ama btc ile kripto ticaret yapılmaz. 2 bin lira çok az. Ayrıca geçen gün yaptığım düz hesap,

"Diyelim btc 200 bindi.

Sen 100 bin e yarım btc aldın.

Şimdi 250 bin.

Senin karın

25.000 TL.

Ama doge olsaydı,

5 milyon doge alıp,

339 bin ₺ kar ederdin.

Şimdi anladın mı demek istediğimi?"

Bu şekilde küçük birimlere bakın. Paribu uygulaması kullanabilirsiniz. Ve bu paranın 50₺ gibi bir kısmıyla 1 yıl ve daha uzun süre boyunca ne kadar artarsa artsın bozdurmayacağınız düşük bir birimden satın alın. Elbette büyük bir kar elde edilecek 50₺ ye göre.

Şirket hissesi de alabilirsiniz. Elon Musk in Tesla'sı, Telefon Sektörünün Öncüsü Apple'ın hisseleri de olabilir.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,866
Eğitimine harca, yeni kitaplar yeni eğitim setleri satın al geleceğine yatırım yap bilgi birikimini arttır ve ilerde iyi paralar kazanabileceğin bir iş sahibi ol. Kazanç garantili tek yatırım geleceğe/eğitime yatırımdır.

sefolevo

Yeni üye
16 Ocak 2016
8
0
Adana
Kardeşim o para en iyi dolandırıcıklla katlanır.Bilgisayar toplayıp 1.5 katına satacaksın böyle böyle devam edip paranı katlayıp gerçek yatırım işlerine geçeceksin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.