>>>>>>> 2o14 METİN2 BOMBA GİBİ OYUN AÇIGI <<<<<<<<

efref06

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
845
0
Merhaba arkadaşlar bu oyun açıgı bana ait değildir yabancı bir sitenin videolarını izlerken tesadüfen buldugum ve denedigim bir açıkdır şimdi sizlerle bunu paylaşıyorum...

ilk önce 1 level karekter oluşturunuz..(çırak sangıdı veriyor açınız..

ne kadar çok para isterseniz çarınızı o kadar yüksege kasınız ben 30 a kasıyorum.. şimdi burası çok önemli arkadaşlar geldik 30 levele. sakın çırak sandıgını açmayın.

envanterini full doldurun envanterinizde boş yer kalmasın.
çırak sandıgına tıklayın. içindekiler yere düşsün..
yere düşdükden sonra hemen diğer çarınızı getirin..
isminiz silinince o çarla yerdekileri alın.....

30 levelde : 5 tane kutsama kağıdı 3 saatli tecrube yuzugu falan filan weriyor. böylelikle para kasarsınız arkadaşlar.

ben şahsen denedim oluyor.

iyi forumlar dilerim videolu anlatımını ekleyecegim.

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Dostum bunu ben ilk çıktıgı zamanlar yapmıstım sandıkalrın ısımın geçmiyorki :) 1 saat boyunca geçmedi ismim benim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.