3. kere aynı hatadan dolayı servis ve kararı?

3 Mar 2012
111
0
Bursa
Merhaba arkadaşlar
Ben bundan 4 ay önce bir laptop aldım ve 2. ayın sonunda videolarda donma , oyunlarda kasma ve işlemlerde kesilmeler oluyor diye yetkili servise verdim CASPER.
Ürünün özellikler : Core i5 8GB DRR3 500GB HDD 2 GB GT540M
ilk servise verdiğimde bana birşeyi yok cpu tozlanmış temizledik diye geri yolladılar.
2. ye servise verdiğimde Hard diski ve cpu işlemci fanını değiştirdiklerini ve testten başarıyla geçtiğini söylediler 1 hafta böyle kullandım baktım olucak gibi değil.
3.ye servise verdiğimde ürünün değişimini istedim; TEST OK. ürününüzde hiç birşey yok testten başarıyla geçtiğini söylediler ve ürünüm hala sorunludur.
ben servise verdiğim bütün Form kağıtları elimde .

SİZCE NE YAPMALIYIM BUNLAR BAŞINA GELEN ARKADAŞLARIM VARSA BANA Bİ YARDIMCI OLABİLİRLERMİ ?

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Müşteri hizmetlerini arayabilirsin ama 3 kez servise gitmesi gerekiyor ynlş anlamadıysam 2 kez tamir görmüş eğer bir defa daha tamir ederler o zaman yeni ürün talebinde bulunabilirsin müşteri hizmetlerini ara bi konuş derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.