3 Saattir bi shell sokamadım çıldırıcam yardım !

xWesLey

Üye
14 Şub 2016
63
0
Bursa
News Feed Login

Admin SignIn- Printexion

İD : "Or'='Or"

Şifre : "Or'='Or"

Arkadaşlar biriniz yardımcı olursanız çok sevinicem yaklaşık 3-4 saatir shell sokmaya çalışıyorum upload yeri var ama bir türlü geçiremedim bir arkadaş yardımcı olursa ve nasıl soktuğunu bana ister öm olarak isterse konuda anlatırsa kendisine minnettar kalacağım şimdiden teşekkür ediyorum.

Biryerden sokuyorum bu şekil çıkıyor lütfen yardım

<?php echo getenv("HTTP_HOST"); ?> c99shell - Edited By KingDefacer

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
1.shell ismi belirtmen gere.
shellin yetenegi ile yorum almak icin.
2.shelli txt png vs tarz hangi tur
yuklemeye calistigini belirtmen gerek.
aksi takdirde
24 saat geçsede cevap bulamazsin.

kolay gelsin

xWesLey

Üye
14 Şub 2016
63
0
Bursa
1.shell ismi belirtmen gere.
shellin yetenegi ile yorum almak icin.
2.shelli txt png vs tarz hangi tur
yuklemeye calistigini belirtmen gerek.
aksi takdirde
24 saat geçsede cevap bulamazsin.

kolay gelsin

Öncelikle cevap verme tenezzülün bulunduğun için çok teşekkür ederim

Sadrazam / c99 / r57 / webr00t Shellerini sokmayı denedim usta Firefox Tamper yolunu denedim Gif Yolunu denedim ama bi başrıya ulaşamadım tek ulaştığım başarı ise şu = <?php echo getenv("HTTP_HOST"); ?> c99shell - Edited By KingDefacer

Evet istersem buraya resim atıp Zone-H alabilirim ama ben bunu istemiyorum index'ine ulaşmam lazım yada ulaşabilen varsa bana öğretirse sevinirim ki kendimi geliştireyim

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Kardeşim bypass olduğundan yetkin kısıtlı olabilir (başıma geldi 2 sitede) eğer kullanıcı bilgilerini goruyorsan oradan ulaşıp admin gibi giriş yapmayı dene olmadı gif şeklinde yukle

xWesLey

Üye
14 Şub 2016
63
0
Bursa
Kardeşim bypass olduğundan yetkin kısıtlı olabilir (başıma geldi 2 sitede) eğer kullanıcı bilgilerini goruyorsan oradan ulaşıp admin gibi giriş yapmayı dene olmadı gif şeklinde yukle

Sitede kullanıcı bilgileri gözükmüyor sadece şifreyi değiştirebiliyorsun ama admin giriş adı yok :D o şekildede giriş yapıp denedim gif yönteminide denedim tamperdata yönteminide denedim ama banamısın demedi yani :D Sanırsam beni aşan bir iş bu

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.