3 Site username+pass 1 tanesi gov

ExTazies

Yeni üye
27 Kas 2020
18
0
Tüm foruma selamlar, yeni katıldım ilk konum.

Panel bilgileridir, admin panelini bulan giriş yapıp index basabilir.

Database belgelerinden buldum arkadaşlar

değiştirilmiş yada yanlış çıkabilir bunun için kusura bakmayın

teşekkürler

www.cholistan.gov.pk/

DB name:: cholista_cholistan
USER name:: cholista_chadmin
pass:: ironmind

--------------------------------------------------------

MedizInfo®: Medizin und Gesundheit

admin
sc5DF1O6ZHmMM

--------------------------------------------------------

A Web Design, desarrollo de páginas web profesionales

clave : C5Pw&OlfQOg9UiA&LM
usuario : Administrador

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1
1,351
merhaba hocam ben de önceden dump konusu paylaşmıştım fakat bana yasaklı denilip silinmişti, neden acaba?

Gövde gösterisi kuralları değişti. Dump konularınız içerisinde special bulunmadığı veya bir önem arz etmediği sürece onaylanmayabilir dostum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.