3 tık ile MSN & Yahoo & Web heryerde I.P ni değiştir :)

ibrahim_17

Uzman üye
19 Şub 2007
1,435
32
Çanakkale
bu proyu bende kullanıyorum gerçekten mükemmel bi program

youtube ye falan giriyo ....

güzel paylaşım emeğine sağlık

buzadam34

Üye
5 Tem 2008
239
9
Esenyurt
kardesım ıyı bakarsan VPN yazıyor vpn ne oldugunu bılmıyorsun galıba ip adresi değişimi ile alakası yok vpn milleti kandırmaa !!!

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
şimdi sana ispat ederdim de işi var...kimseyi kandirdiğim falanda yok...isteyen kullanir isteyen kullanmaz...emeğe saygin olsun biraz...biz karsiliksiz paylasim yapiyoruz senin gibilerde elestirir ancak...

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
kardesım ıyı bakarsan VPN yazıyor vpn ne oldugunu bılmıyorsun galıba ip adresi değişimi ile alakası yok vpn milleti kandırmaa !!!

al arkadaşım :) gözlerinle gör ok ?

51632125lq9.jpg

44393074rp7.jpg

kimseyi kandırmakla falan işim olmaz...ben boş paylaşım yapmam ;)

cipura

Yeni üye
4 Ağu 2008
3
0
Arkadaşım eline sağlık, çok iyi..
şimdi bu ip adresini bi kez deişip hep o yeni sahte ip adresindemi bizi gezdirecek sitelerde? yoksa sürekli bu ip adresi deişecekmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.