3 Yanlış parolada verileri silme programı

BY_XTR

Üye
25 Kas 2006
71
0
Evet başlıktanda anlaşılacağı üzre böyle bir program arıyorum. Şöyleki; Misal D:// şifre koyucak bu program D:// Girmek isteyen parola yazcak haliyle 3 yanlış parolada D:// içinde bulunan tüm verileri program silecek. Böyle bir program arıyorum varmıdır acaba kardeşler ? :RpS_wink:

Bu arada programcı arkadaşlar yazmanız için güzel bi program fikri bence :mml çalabilirsiniz :RpS_tongue:

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
dostum tam anlamadım içinde bişey olduğu için şifre koyuyosun sonrada 3 yanlış denemede de onu sildiriyosun amaç edir yani yapılırda gereksiz değilmi :D

BY_XTR

Üye
25 Kas 2006
71
0
dostum tam anlamadım içinde bişey olduğu için şifre koyuyosun sonrada 3 yanlış denemede de onu sildiriyosun amaç edir yani yapılırda gereksiz değilmi :D

Bilgisayar çalındı farzet tam uzman olmayan birisi açmaya çalışır bi kaç kere şifre girer ve veriler otomatikman silinir. Uzman birini bulup açmasına fırsat bulamadan :D He tabi bu programın birde geri dönüşümü olmadan silmesi lazım. Baya iyi bi program olur ya :D tabi varsa zannetmiyorum ama belki vardır diye açtım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.