30 ağustos için çalışmam //es2c!

es2ci

Üye
7 Eki 2009
88
0
Bursa
Yorumlarınızı Bekliyorum

Kullanılan resimler
rxbjv.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rxbmc.jpg

sadece gökyüzü bayrağı alıntıdır diğer bütün resimlerin tasarımı bana aittir:D

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Benim adım çıkmış çok fazla resmi birleştiryorum diye :D
Karaleke bunu görse bi daha bana fazla birleştirme yapıyorsun demezdi her halde :D
Eline sağlık kardeşim muhteşem olmuş

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
ilk önce Selamun aleyküm arkadaşım Resmin en son halinde hilal'in yarısı gözükmemiş.

+ yıldız hilal'e çok uzak kalmış buda hilal'in tam boyutlu çizimine aykırı.
ilk baştaki resimde 4.Hilalde ise hilal'in içerisine girmiş yıldız. Buda aykırıdır :)

Ellerine sağlık.

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
ilk önce Selamun aleyküm arkadaşım Resmin en son halinde hilal'in yarısı gözükmemiş.

+ yıldız hilal'e çok uzak kalmış buda hilal'in tam boyutlu çizimine aykırı.
ilk baştaki resimde 4.Hilalde ise hilal'in içerisine girmiş yıldız. Buda aykırıdır :)

Ellerine sağlık.

Hahahah :D

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
Değerli arkaşlar rica ediyorum yaptıgınız veya yapcak oldugunuz çalışmlarda yada tasarımalarda lütfen 1024 X 768 ugulmasını sabitleyin yeni teknolojinin verdigi imkanlara göre yüksek cözünürlülüklü monitörlede çalıyorsunuz anlıyorum lakin 8000 x 4000 gibi ölcülerde yapmanı hem resmin acılması acısından hemde kullnım alanını düşününüz budemek oluyorki elinizdeki monitörün tam acılı kulnıyorsunuz çalışma sayfanızı acarken tasırma baslarek iki farklı noktayı deyiştirmek zor deyil bunu suanki arkadaşımız icin söylemiyorum genel anlamda bri cok arkadaşımız bunu yapıyor ve resimi görüntülemek icin cogu zaman vaz geciyorum neden derseniz açılmıyor bekleki yüklesin buduruma hassasiyet göstereceginizi umuyor yeni çalışmlarınızda başarılar diliyorum

çalışma için yorumum ise oldukca sade ve hos görünüyor editleme ile elde edilen bu çalışmanın tek kücük kusuru yazıdak,i derinlik daha belirgin olabilirdi fikrimce

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
1.si Güzel olmuş elbette ;)
2.si THT çok belirgin olmamış.Renk uyumu tamam da okunmuyor be abi.
3.sü şu sepet gibi Türk bayrağını nerde kullandım bulamadım :D

es2ci

Üye
7 Eki 2009
88
0
Bursa
1. si THT yazmıo orda NE MUTLU TURKUM DIYENE yazıo
2.o bayragı NE MUTLU TURKUM DIYENE yazısının içine ekledm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.