30de Pc Çöketme

~Mc-KoRkU~

Uzman üye
15 May 2009
1,218
3
Başkent
Bu bir toplu işlem dosyası
smilev.gif
özelliği antivirüslerin zararlı program olarak tespit edememesiprogramı açtığınızda küçük bir pencere açılıyor ve 30'dan geriye sayıyor..Açtıktan sonra panzehir dışında hiç bişekilde sonlandıramıyor veya kapatamıyorsunuz görev yöneticisi dahi sonlandıramıyor
smilev.gif
geri sayım bittiğinde pc reset atıyor ve açılınca simsiyah bi ekran üzerinde ntldr eksik yazıyor(ntldr ssistem dosyası siliniyor..) yani bilgisayar çökmüş oluyor.Bu programı açtıktan sonra 30 saniye dolmadan panzehiri açarsanız kurtulursunz işin kötüsü kapatmayı sonlandırıyor ama pc ye siz reset attığınızda yine pc çökmüş oluyor kısaca panzehir i kullanırsanız pc yi kapatmadan yedekleyin yoksa ayvayı yer... :)Program: RapidShare: 1-Click Webhosting RapidShare: 1-Click Webhosting kendi başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim ben yanlışlıkla dosyayı başka bir şey sanıp açtım... 30 dan geriye saymaya başladı ve görevi sonlandır dahi yapamıyor. programı kapatamadım tek çare pc ye reset attım ve pc birdaha açılmadı... daha sonra ghost atarak düzelttim tabi...arkadaşlar kendim denedim ve onayladım bence sizde indirin ama benim durumuma düşmemenizi diler başarılar dilerim:D

Son düzenleme:

ceza 17

Katılımcı Üye
20 Eyl 2008
360
0
saol paylaşım için tşkler ama bunu panzehiri ney ? özelden atarmısın yada burayada yaz farketmez aslında

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
Bu bir toplu işlem dosyası
smilev.gif
özelliği antivirüslerin zararlı program olarak tespit edememesiprogramı

içerisinde turuva atı var??? bu ne demek peki dostum açıklarmısın saygılar

ismaily86

Yeni üye
28 Ocak 2009
10
0
tabiki onu durduracak birsey var !!! BEN hahahahah
hayir saka yaptim, hayir saka degil gercekten durdurabilirsiniz !
cmd de sunu girin " shutdown -a" bukadar !

1 saniye icinde kapatiyor :D ama gerisini bilmiyorum ntdlr yi de geri yüklemeniz gerekiyor sistemi yeniden baslatmadan önce !

minkara

Yeni üye
26 Haz 2009
10
0
yoo gayet sağlam rar olarak tutyorum elimde birine çakarım yakında :D bende bi problem çıkartmadı antivirüs etkinken sizi bilemem (avast pro 5.5 kullanıyorum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.