31 Adet Kitap Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
Merhaba, elimde 31 adet din ve tarih kitabı var. Bunların çoğunu okudum. Şimdi bana lazım değiller.
Tarihe ilgili olan arkadaşların işine yarar diye düşündüm.
Istediginiz kitabın adını konu altına yazmanız yeterli, bir kitaba birden fazla istek olursa çekiliş yapıp iletişime geçerim.
Yarışma yada Çekiliş Başlangıç Tarihi = 12.05.2018
Yarışma yada Çekiliş Bitiş Tarihi = 14.05.2018
@SolidStar[/USER][/COLOR]'dan izin alınmıştır. Kitap resimleri; [url=https://hizliresim.com/A14yWp][img]https://i.hizliresim.com/A14yWp.jpg[/img][/url] [url=https://hizliresim.com/9mMDyk][img]https://i.hizliresim.com/9mMDyk.jpg[/img][/url] [/SIZE] Daha önceden de[COLOR="Blue"] [USER=595329]DeneyimsizDenek[/USER] [/COLOR]abime 13 adet yazılım ve hacking kitapları yollamıştım. Yakında o da çekiliş yapar.[/COLOR] [COLOR="White"] +olarak sizin istediğiniz fakat burda olmayan kitap varsa belirtin(yazılım veya güvenlik kitapları da olabilir). Onada çekiliş yapıp 7-8 kitap alır yollarım. Yeterki okuyun, araştırın. [SIZE="4"][COLOR="Red"]Çekiliş sonuçları açıklandı;[/COLOR] Lozan kitabı:. [USER=809131]osm4nl1evl4d1[/USER] Yahudilik Tarihi Kitabı: [USER=813863]GoodIP[/USER] Türklerin Kültür Tarihi Kitabı:. [USER=817733]RAM_Hacker[/USER] Tapınak Şövalyeleri Kitabı:. [USER=806588]Dèfacer[/USER] Kızılderili Tarihi Kitabı:. [USER=819711]WzardHack[/USER] Çerkez Ethem'in Anıları Kitabı: [USER=808067]Kutalp[/USER] Cumhuriyeti Kuran Mason Kadroları:. [USER=763794]AngelRayt[/USER] Türk'lerin Etnik Kökenleri Kitabı: [USER=778275]Rootcmd[/USER] Allah'ı Bildiğimi Sanırdım Kitabı: [USER=756401]'Teorina[/USER] Hz. Muhammed ve Evrensel Mesajı Kitabı: [USER=813584]Pirikoo[/USER] Mayalar Kitabı: [USER=812701]genclife[/USER] Osmanlı İmparatorluğu Tarihi Kitabı:. [USER=734804]VeniqmadeT[/USER] Osmanlı Padişahları Kitabı: [USER=813450]bozkurt0607[/USER] Türk Devletleri Kitabı:. [USER=711370]alemdar2002[/USER] Masonluk Tarihi Kitabı:. [USER=817213]The Precarious[/USER] Atatürk Öldü mü? Öldürüldü mü? Kitabı: [USER=819687]blackcoder0755[/USER][/SIZE] [/COLOR][/CENTER][/FONT] [SIZE="5"][CENTER][COLOR="Lime"]Kazananlara kitaplarını gönderdim[/COLOR]. [COLOR="White"]Hediye kitaplarla birlikte 20 kitap gönderildi(kazanıp da istemeyen kişilerin kitapları başkalarına gönderildi). Tüm tarih kitaplarının bitmesi beni çok mutlu etti. Dini kitaplardan da bir kaç tane elimde kaldı. Onları da başka bir çekilişte isteyen kişilere göndereceğim inşallah. Çekilişe katılan herkese çok teşekkür ederim İyi forumlar :)[/COLOR] [/CENTER][/SIZE];

Moderatör tarafında düzenlendi:

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Bunlar çok güzel kitaplar... katılıyorum :)

Tapınak şövalyeleri ve
Yahudilik tarihi bu arada

Son düzenleme:

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Osmanlı Padişahları, Osmanlı İmparatorluğu Tarihi Veya Türk Devletleri Kitaplarından Herhangi Birini Almak İsterim :)

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Katılıyorum İstek Kitabım "Masonluk Tarihi" ve "Tapınak Şövalyeleri"

Son düzenleme:

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Katıliyorum Seçtigim Kitap : ALLAH`I BİLDIGINI SANIRDIM veya HZ.Muhammedin Evrensel Mesajı :)

Son düzenleme:

RedWormZ

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
986
3
Istanbul
yazılım hackıng kıtapları cok lazım bana :/
konu ve duyarlılıgın ıcın tesekkurler helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.