3500 tl laptop önerisi

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Merhaba, casper alabilirsiniz son zamanlar da en çok satış yapan marka. Onun harici lenovo alabilirsiniz :)

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
Leatrix arkadaşımızın dediği gibi casper almanızı öneririm amma velakin 3500 tllik laptopdan bir beklentiniz olmasın
bence 3500 tl kasa sizin ihtiyacınızı tam olarak görecektir

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Maalesef bu fiyatlara artık satın almaya değer laptop bulunmuyor. Bunun için sana 4000 ₺ civarında olan EXA Trend 3T1 önerebilirim.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
üstteki yorumu gördüm söyleyeyim dedim... Lenovo almayınız. Türkiyede temsilcilikleri bulunmadığı için servis vs konularda sıkıntı yaşarsınız. aldığınız yer garanti belgesini size geri uzatarak : "teknik servise götürün" der. ama gel gör ki teknik servise bakan yok :d O nedenle Türkiyede faal olan markalara yönelin.

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
Merhaba,

3500TL'ye düzgün laptop yok. Bence ikinci el eski monster laptoplarına bak, taksitle alacaksan bütçeni 1000tl daha arttırman gerekecektir.

Saygılarımla...
kanserojen

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
968
79
Dostum Üniversite İçin İşinize Yarıyan Casper Var
Onun Dışında Bende Dell Kullanıyorum. Sıfırı 3k civarındaydı en son. 1Tb hafızanın 258 Gb SSD.4 Gb Ram Var. Ram ve Ekran kartı Düşük Yani Süper Değil. Ama Bu Fiyata Göre Aldığım En İyi Bilgisayar Diyrbilirim. Oyun Olarak Ekran Kartı Çöp Olduğu İçin Pek Beklentim Yok.
Sadece Lol Oynuyorum Can Sıkıntısı. Düşük Fps Olsa Bile Kaldırıyor

Jibo

Üye
30 Haz 2019
114
1
dostum 3500 liraya uzun müddet işini görecek bir laptop bulamazsın bütçeni biraz daha yükselt

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Marka yerine toplamayı dene 3500tl ile güzel toplanır. Tabi eğer bir bilgisayarın önceden varsa parçaları değişmek için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.