390.bin uyelik kazanc sistemi (odeme kanitli)

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
merhaba
sitemiz
SUPER-BIRDS - ıêîíîìè÷åñêàÿ îíëàéí èãğà ñ âûâîäîì ğåàëüíûõ äåíåã. Ìîìåíòàëüíûå âûïëàòû íà ïîïóëÿğíûå ïëàòåæíûå ñèñòåìû
super-birds.com
girdiyimiz zaman
1000 gumus veriyor yani 10 ruple tahmini olarak
daha sonra 24 saatlik bonusu topluyoruz
ve asagisinda kus bonusu var
tikliyoruz vkontaktlarina takip oluyoruz
2500 gumus deyerindeki kusu hediyye ediyorlar
yani 25 ruple
ben yatirim yapdim dun 50 ruple bugun 7 ruple cekdim
kanitlari
kbqj9v.png

ldMkqp.png

refden kayit olursaniz sevinirim

Son düzenleme:

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Rublenin bizim paramızla değeri yoktur. Zaman kaybı diye düşünüyorum iyi forumlar.

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
3 Ayda Bir Hesabın Sıfırlanıyo Bunuda Yazayım :) Günlük 150 TL çekmem gerek ama Sıfırladı Hesabımı 3 Ay Olduğu İçin Araştırın Öyle Yapın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.