3D Modelleme Ve UnityScript Bilen?

spiritdrg

Üye
9 Eyl 2015
84
0
Arkadaşlar proje aşamasındaki Unity motoruyla yapmaya başladığım oyunum için 3D Model yapımı veya UnityScript (Java,C#) 'ten anlayan birisini arıyorum.İlk sahneyi temellendirdim oyunda ancak 3d model yapmak fazla zaman kaybı demek benim için,işimi paylaşacak arkadaş arıyorum yani.Her türlü ayrıntıyı irtibata geçen kişiyle konuşacağım.Kodlama bilen biriside çıkarsa(ki şart değil) ama iyi olur.Benimle çalışcak arkadaş sadece uzman olduğu işi yapacak,herhangi birşeye karışmayacak onun dışında.Geri kalan herşeyi ben hallediyorum çünkü.Dediğim gibi bilgi almak isteyen olursa mesaj atsın,iyi forumlar.

NOT : Üstteki Unity3D başlığına dikkat etmediğimden konuyu buraya açmışım.Sıkıntı olursa oraya taşırsanız sevinirim sevgili adminler.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.