3D Secure bypass

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
3
115
Oslo
Merhaba 3D Secure bypass edebilirmiyiz veya boyle birsey varmi

Merhaba,

3D Secure Bypass yöntemleri var fakat kolayca bulmanız çok zor. Ya birisinden satın alacaksınız ya da kendiniz bir kaç method deneyerek geçmeyi deneyebilirsiniz. Bunun dışında, Forumda CC ile alakalı konuşmak yasak diye biliyorum bu da CC ye giriyor mu tam emin değilim fakat dikkatli olmanız faydanıza olacaktır.

Saygılarımla, ZiksthemW

probaba44

Üye
9 Şub 2019
51
1
Merhaba,

3D Secure Bypass yöntemleri var fakat kolayca bulmanız çok zor. Ya birisinden satın alacaksınız ya da kendiniz bir kaç method deneyerek geçmeyi deneyebilirsiniz. Bunun dışında, Forumda CC ile alakalı konuşmak yasak diye biliyorum bu da CC ye giriyor mu tam emin değilim fakat dikkatli olmanız faydanıza olacaktır.

Saygılarımla, ZiksthemW
verdiğiniz kısa bilgi için teşekkürederim kural dışı bir konu paylaştığımı düşünmüyorum ilginiz için sağolun

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
verdiğiniz kısa bilgi için teşekkürederim kural dışı bir konu paylaştığımı düşünmüyorum ilginiz için sağolun

gayette kural dışı...
sonuç olarak kendi kartın olsa 3D bypasslamak gibi bir derdin olmaz değil mi ? babanın veyahut annenin de olsa bu çalıntı kredi kartına girer. boşuna böyle şeylere girip hayatınızı mahvetmeyin 3 sene sonra karşınıza çıkar bunlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.