3D Türk Bayrağı Ekran Koruyucu

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Hareketli_turk_bayragi.png

3D Türk Bayrağı Ekran Koruyucu, Hareketli türk bayrağı tek türkye için değil tüm ülkelerin
bayrağınıda içermekte,full sürümdür dilediğiniz şekilde ayarlamanız mümkün,denemek isteyenlere.

1389784685_3d-turk-bayragi-ekran-koruyucu-full.jpg

MS2oq8W.gif

3DReFl23.1.zip download for free on file share letitbit.net

http://turbobit.net/m9cb98r85c8c.html

http://yadi.sk/d/epiCoq3OG7fRw

RyuzakiLawliet

Yeni üye
17 Nis 2014
31
0
Hepsini bir konu başlığı altında verirseniz konu rankı kasıyor diye düşünmezler .. teşekürler indirdim maşAllaah

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
birşey sorucam bunun bilgisayar güvenliğiyle ne alakası var? ciddi soruyorum anlamadım?? mecazi söyleyiş yok

Neyin peşindesin dostum benden iyimi bileceksin neyin ne olmadıgını ? Ekran koruyucusu bilgisayar güvenligiyle nasıl alakası yok ? bilip bilmeden konularıma yorum atma !

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Neyin peşindesin dostum benden iyimi bileceksin neyin ne olmadıgını ? Ekran koruyucusu bilgisayar güvenligiyle nasıl alakası yok ? bilip bilmeden konularıma yorum atma !

hitap şeklim öyle malesef aklıma daha incelticek birşey gelmedi :( yanlış anladın bilmedigim için soruyorum 2 cümle ile belirttim aslında mecazi söyleyiş yok diye ama genede kusura bakma

| BoSpHoruS |

Katılımcı Üye
25 Nis 2009
510
0
Microsoft Visual Studio'dan
birşey sorucam bunun bilgisayar güvenliğiyle ne alakası var? ciddi soruyorum anlamadım?? mecazi söyleyiş yok

Bilgisayar güvenliğini bize açıklarmısın peki ?

Bunun alakasınıda söyliyim mesela ben bunu indirip ekran koruyucum olarak ayarlayıp şifre koyup bilgisayar başında olmadığım zaman evde olan birinin bilgisayara geçmesini engelleyebilirim.tabi başka birşeyde ayarlayabilirim arkadaş güzel bir şey diye paylaşmış saçma sapan yorum yapıyorsun

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Bilgisayar güvenliğini bize açıklarmısın peki ?

Bunun alakasınıda söyliyim mesela ben bunu indirip ekran koruyucum olarak ayarlayıp şifre koyup bilgisayar başında olmadığım zaman evde olan birinin bilgisayara geçmesini engelleyebilirim.tabi başka birşeyde ayarlayabilirim arkadaş güzel bir şey diye paylaşmış saçma sapan yorum yapıyorsun

2 oldu bak bu uzatıyorsunuz ben bilmedigim için sordum ben en son ekran koruyucusunu xp bilgisayarımda borulara bakmak için kullanmıştım :) sormuştum sadece hitap şeklim içinde özür diledim zaten . ayrıca yorumum saçma sapan değil soru sormak bu forumda suç deil.....

| BoSpHoruS |

Katılımcı Üye
25 Nis 2009
510
0
Microsoft Visual Studio'dan
2 oldu bak bu uzatıyorsunuz ben bilmedigim için sordum ben en son ekran koruyucusunu xp bilgisayarımda borulara bakmak için kullanmıştım :) sormuştum sadece hitap şeklim içinde özür diledim zaten . ayrıca yorumum saçma sapan değil soru sormak bu forumda suç deil.....

Yalnız kullandığın cümleyi iyi oku merak ettiğin birşeyi sorsaydın düzgünce cevabını alırdın bilgisayar güvenliği ile ne alakası var demen biraz tuhaf kaçıyor iyi forumlar ;)

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Yalnız kullandığın cümleyi iyi oku merak ettiğin birşeyi sorsaydın düzgünce cevabını alırdın bilgisayar güvenliği ile ne alakası var demen biraz tuhaf kaçıyor iyi forumlar ;)

hitap şekli işte o :) incelticek birşey bulamadım sonunda mecazi söyleyiş yok ciddden soruyorum dedim allta bilmiyorum ondan sordum dedim adamın duvarında bilmedigim için soruyorum ksura bakma dedim :) yanlış anlaşılmaları sevmem. daha yazma uzamasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.