3d

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
Renkleri tam tuturamadım görüşleriniz nedir Sizce nasıl daha iyi olabilir ?

O7l810.jpg

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Siyah sarı karışımının iyi olabileceğini düşünüyorum

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
hazır demi :)

ama güzel.Başlangıçlar için bu işi öğrenmek için güzel :)

böyle öğrenemezler ki ama bro, mesela dilsizi sıfırdan başlattım her konuda yardımcı oluyorum öğretiyorum o da izliyor öğreniyor. Template düzeltmeyle öğrenecekleri tek şey materyalleri objeye atma :p

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
böyle öğrenemezler ki ama bro, mesela dilsizi sıfırdan başlattım her konuda yardımcı oluyorum öğretiyorum o da izliyor öğreniyor. Template düzeltmeyle öğrenecekleri tek şey materyalleri objeye atma :p

orası öyle ama ben picasada merak saldım bu işe
tabi hala gelişemedik fırsat bualmıyorum ama insanı özendirir bu çalışmalar :)

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka

Bilmediğim kanıtına nereden vardınız acaba onu öğrenebilirmiyim :)

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
orası öyle ama ben picasada merak saldım bu işe
tabi hala gelişemedik fırsat bualmıyorum ama insanı özendirir bu çalışmalar :)

Sonuçta yine emek veriyorsun uğraşıyorsun işte kardom.

Bilmediğim kanıtına nereden vardınız acaba onu öğrenebilirmiyim :)

Herhangi bir cümlemde bilmediğinden bahsetmedim. Ha illa sebep arıyorsan dostum template kullanman diyebiliriz.

Okan8

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
493
0
Sri Lanka
Sonuçta yine emek veriyorsun uğraşıyorsun işte kardom.

Herhangi bir cümlemde bilmediğinden bahsetmedim. Ha illa sebep arıyorsan dostum template kullanman diyebiliriz.

böyle öğrenemezler Kelimen Oraya Varıyor template kullanmamda cok garip birşey değil bence Hiç kullanmamıs gibi cümleler kullanmassan sevinirim :)

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
böyle öğrenemezler Kelimen Oraya Varıyor template kullanmamda cok garip birşey değil bence Hiç kullanmamıs gibi cümleler kullanmassan sevinirim :)

Yanlış anlıyorsun güzel kardeşim. Bu çalışma bu hafta ikinci kez paylaşıldı. Anladın mı demek istediğimi? Hazır çalışmayı yapıp paylaşıp görüş istemek yanlış. Yoksa uğraşılıp yapılan yapılmaya çalışan her çalışmaya saygım sonsuz. Bu iş benim mesleğim çünkü biliyorum zorluklarını.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
quarex57
Okan8
İkinizde kötü bir şey demiyorsunuz :)
anlaşamadığınız nokta ne.Ortada sorun yok ki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.