>> 4.500 Euro'luk Program <<<

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
603
Admin Studio 6 281 Mb

Fiyatına Bakmak İsteyenler Buraya : http://shop.installshield.com/pricelist/default.asp#A

InstallAware Studio Admin 6 kısa tanımıyla bir kurulum hazırlama programıdır. Ancak bu tanım InstallAware Studio Admin için biraz yavan kalır. Öyle ki program aracılığıyla hem kod hem de grafik tabanlı kurulum dosyalarını sihirbazlar yardımıyla hazırlayabilir, bu dosyaları ister MSI(Windows Installer), ister Exe(Self Executable) formatında dağıtabilir, programlarınızın .Net, Java, SQL vb. ortamlarda çalışabilmesi için gerekli ön yüklemeleri program sayesinde ekleyebilir, kurulum dosyalarınıza Merge Modülleri dahil edebilir, dil seçenekleri ekleyebilir, zengin diyalog şablonlarından istediğinizi seçerek profesyonel görünüm ve içerikli kurulum dosyaları hazırlayabilirsiniz. Program ön tanımlı olarak Ingilizce dil seçeneğiyle geliyor. Yüklemeleriniz için dil dosyasını translate(çeviri) işlemine tabi tutmanız gerekiyor. Kişisel fikrim olarak 5 üzerinden 6 verebileceğim ender programlardan bir tanesi diyebilirim. Tek dezavantajı ise çalışması için minimum 1024*768 çözünürlük istemesi. Bu zorunluluk programı kurmak istediğinizde de ortaya çıkıyor.Program Fiyatı İse 4.450 Euro'dur..

Download : http://mars.installshield.com/admins...minstudio6.exe

Serial :
Standard : ASFBDA-0600-7042729205
Professional : APFBDA-0600-7042025808
Enterprise : AEFBDA-0600-A048610484

SIMONDER

Yeni üye
10 Ağu 2007
37
2
Rabbim Nereyi Emrederse
Arkadaşım emeğine binler,ce kez sağlıkama şu kouya bi açıklık getirim. Yanlış anlamayın ama onlar amerikan doları değil. Ne doları bilmem ama; bu tüp dolarla satılan bir bisiklet görmüştüm 6800$ dı. Belki oranın asgari ücreti çok fazladır. Orasını bilemem. Ama ben böyle güzel paylaşım görmedim :)

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
emegine tesekürler ama bu dowlant olana kadar galiba bana 4500 euro elektirik parasi gelir 1 ayda bitmez dowlanti cok yavas:diablo

HEADROCK

Katılımcı Üye
17 Ağu 2007
576
1
66th Historical Way
Ben bu tür programların hastasıyım.4500 euromu liramı bilemem ama kullanışlı değilse atarım çöpe haberin olsun :D....Neyse şaka yaptım.İndiriyorum bi deniyeyim.Eline sağlık

by-tired

Yeni üye
17 Mar 2008
34
0
emegıne saglık elıne koluna ayagına hepsınede saglık bunun sonunda 4,500 var :d
yav bend daha 1 euroyu ruyamda gormedım sen tutkı bana 4500 euoro walla helal olsun sana ::D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.