4.7gb buyuk windows format cd-ni dvd nasil yazalim

hackeryweb

Üye
9 Nis 2013
233
0
Bakı
arkadaslar merhaba.bende windows 8.1 pro var...fakat disk boyutu 5,78 gb...bunu dvd nasil yazmak olur?sistem dosyasi .iso formatinda....birde yeni bilgisayarlarin icinde windows ve ya herhangi isletim sistemi yuklu geliyor yoksa dukkanlar kendi yaziyor...ben 5 yil once toshiba bilgisayar aldim..ustunde windows vistanin logosu vardi tabi kide icinde de...1 hafta once asus bilgisayari aldim ama ustunde windows logosu yoktur...dukkan sahibi icinde bulunan windows 7 orjina olmadigini soyledi...yani windows update yapmazsan orjinal gibi calisir...boylemi olmali?

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
arkadaslar merhaba.bende windows 8.1 pro var...fakat disk boyutu 5,78 gb...bunu dvd nasil yazmak olur?sistem dosyasi .iso formatinda....birde yeni bilgisayarlarin icinde windows ve ya herhangi isletim sistemi yuklu geliyor yoksa dukkanlar kendi yaziyor...ben 5 yil once toshiba bilgisayar aldim..ustunde windows vistanin logosu vardi tabi kide icinde de...1 hafta once asus bilgisayari aldim ama ustunde windows logosu yoktur...dukkan sahibi icinde bulunan windows 7 orjina olmadigini soyledi...yani windows update yapmazsan orjinal gibi calisir...boylemi olmali?

Kardeşim Google Çeviri mi yaptın, yoksa TÜRKÇE'yi mi bilmiyorsun :)

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
DVD5 (Standart)= 4.37 GB
DVD9 DualLayer = 7.96 GB
DVD5 DoubleSided = 9.4 GB
HD-DVD = 15-25 GB
Bluray Disc = 15-25-50 GB
sanırım ne demek istediğimi anlarsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.