4 ayda sıfırdan ea'da 50k yapılır mı?

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,700
12
389
Sydney
Anladım hocam yani bu sürede sadece tyt'yi halledebilirim o zaman. Bilişim güvenliği okuyayım. Bilişim güvenliği okunur mu peki sizce?
Buna da sen karar vereceksin ders programlarını mezun olanları inceleyeceksin ben pek takmamıstım koca bir dönem boyunca yazılım hariç fizik matematik elektronik dersleri almıştım eğer araştırsaydım saçma sapan derslerle sure kaybetmezdim

http205

Üye
25 Eyl 2022
193
52
Buna da sen karar vereceksin ders programlarını mezun olanları inceleyeceksin ben pek takmamıstım koca bir dönem boyunca yazılım hariç fizik matematik elektronik dersleri almıştım eğer araştırsaydım saçma sapan derslerle sure kaybetmezdim
Çok sağolun hocam teşekkür ederim iyi forumlar.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
960
11
1,346
Hocam 4 ayda 4 seneyi sıfırdan 50 K gibi bir dereceye girebilmek için sıkıştırmak istiyorsanız açık olayım şuan burda durup sormanız bile sizin için bir zaman kaybı.

ununuz

Üye
29 Nis 2020
64
27
sayısal olsa yapamazsın derdim.
ea ise 5 ayda ilk 10k bile girersin günde 8-10 saatlik çalışma ile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.