4 tane sql açığı olan site buyrun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,775
0
Belker Dr. Zaghloul El-Naggar bir Islami Site dokunmayalim :)

Malesef yıllardır böyle bir şey yok. Hastane siteleri, yardım siteleri, islami siteler, kısacası şu CMS brute force'tan ne düşürürlerse kullanıyorlar. Ama bir de şöyle bir yan var, biz Islamic Hack Team değil, Turk Hack Team'iz.
 

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,721
0
Eski Albay
Bunlar saten önceden verilmiş siteler yani forumda daha önceden paykaşıldı ancak arkadaş görmemiş herhalde eline sağlık yinende
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.